dr n. med. Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy

Pan Dr Śpiewak zawsze trafnie diagnozuje i przepisuje leki, wystrzegając się antybiotyków - gdzie wielu lekarzy testuje, który zadziała w danym przypadku. Miły i serdeczny lekarz. Ula Bieniek

Miły i serdeczny lekarz.
Ula Bieniek

OGROMNA WIEDZA,OGROMNA UPRZEJMOŚĆ I TROSKA O PACJENTA. LEKI PRZEPISYWANE PRZEZ PANA DR SĄ SKUTECZNE I BARDZO PRZYSTĘPNE CENOWO. ANTYBIOTYK TO NIEZWYKŁA RZADKOŚĆ,Z REGUŁY SĄ TO LEKI ROBIONE Z WIELU SKŁADNIKÓW ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANYCH DO CHOROBY I WIEKU PACJENTA. MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM NAPISAĆ ŻE PAN DR PRZEMYSŁAW ŚPIEWAK TO NAJLEPSZY LEKARZ NA NASZYM TERENIE. ZDECYDOWANIE POLECAM

OGROMNA WIEDZA,OGROMNA UPRZEJMOŚĆ I TROSKA O PACJENTA.
ZDECYDOWANIE POLECAM

Dusza człowiek do choroby mojego syna podszedł bardzo poważnie miły uprzejmy.Leczy moje dziecko wykonał zabieg po zabiegu pierwszy mnie poinformował jak wszystko przebiegło ,jeśli chciałam o coś zapytac spokojnie udzielał informacji gorąco polecam