Przemysław Stachowiak

Laryngolog

Polecam tego lekarza. Był dopiero trzecim laryngologiem w Zielonej Górze, który pomógł mi w "gardłowej sprawie". Już na pierwszej wizycie zlecił dużo badań, w tym gastroskopię, która wykazała, że gardło jest stale podrażniane przez kwasy żołądkowe o zbyt wysokim poziomie. Przepisał lek, który pomógł i nie był bardzo drogi. Pan doktor ma wszechstronne podejście do stanu zdrowia pacjenta (m.in. badał manualnie węzły - a wiem, że nie każdy laryngolog to robi! - kazał zrobić usg tychże i tarczycy). Chodziłam na wizyty prywatnie do Aldemedu, ale doktor zadziałał szybko i skutecznie; nie kazał przychodzić tylko po to, aby płacić kasę, jak robi często wielu lekarzy.

Bardzo miły i kompetentny ,młody lekarz ze wspaniałym podejściem do dzieci. Przyjmuje w przychodni przy oddziale laryngologii, polecam.