lek. dent. Przemysław Sundman

Trafiłam do tego gabinetu przypadkiem, kilka lat temu. Pełen profesjonalizm, wizyta punktualnie co do minuty, podejście do pacjenta naprawdę godne pochwały, czułam się mile widziana i zrozumiana (miałam dużo pytań, ale na każde otrzymałam wyczerpującą odpowiedź) - od tego czasu jestem stałą pacjentką.

Pan Doktor pracuje w skupieniu i z wielką precyzją, każdy ruch i każda czynność ma sens. Wierzę, że jestem w dobrych rękach. A poza tym jest przesympatycznym facetem i nie stwarza niepotrzebnego dystansu. Polecam. AK.

Pan Doktor pracuje szybko, delikatnie, z wyczuciem. Dobrze mi poradził w sprawie koronek i świetnie je zrobił. Mam je już ponad rok - były warte swojej ceny. Także rozmowa z Doktorem jest przyjemnością, bo to inteligentny człowiek z poczuciem humoru.

Pan Doktor jest konkretnym, miłym i profesjonalnym dentystą. Korzysta z najnowszego sprzętu, można z nim łatwo uzgodnić termin i jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną. Po licznych (głównie traumatycznych) doświadczeniach z innymi stomatologami cieszę się, że wreszcie trafiłem na fachowca:)...

Pan Doktor jest superkompetentnym, niezmiernie zaangażowanym w leczenie i serdecznym fachowcem, którego bardzo gorąco polecam wszystkim. W moim przypadku zabrał się za leczenie endodontyczne (kanałowe) zębów, których do których bali zabrać się inni dentyści w Warszawie. Co więcej - skutek jest bardzo udany, czego potwierdzeniem była opinia jednego z autorytetów w dziedzinie ortodoncji, który miał okazję oglądać mój pantomogram. Wspaniały profesjonalista!