lekarz Przemysław Susicki

Chirurg onkolog

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego. Polecam lekarza.

Polecam lekarza.

Bierze się za coś, co najwyraźniej go przerasta. Jak to możliwe, że chirurg "onkolog" może uznać za zmianę urazową tkanki mięśniowej, uwaga: ziarnicę złośliwą!!! Gdyby nie to, że poszedłem do innego lekarza to moje leczenie mogło być opóźnione o co najmniej 2 miesiące (termin kolejnej wizyty kontrolnej) i tym samym byłbym w znacznie gorszym stanie. Dobrze, że potem trafiłem na wspaniałych lekarzy ze szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy - dzięki nim jestem już zdrowy.

Duża kompetencja.Wreszcie ktoś wytłumaczył mi moje schorzenie!Może wizyta mogła trwać dłużej ale Pan Doktor wolał działać.Jestem już po operacji-wynik badania-łagodny-taka jak powiedział.Tylko jedno-dziekuję!

Jestem pod wrażeniem!Odkryłam u siebie guz piersi.badanie,usg,punkcja i zabieg.jestem na nowo wesoła i zdrowa.Można tylko tyle DZIĘKUJĘ!!!

Lekarz z powołania.Konkretny,duża wiedza i obycie z cierpieniem.Tak samo szybko zachorowałam jak zostałam wyleczona! Dzięki Panie Doktorze.

Dzięki Panie Doktorze.

Dobry lekarz!Połowa mojej rodziny to jego pacjenci-wszyscy jesteśmy zadowoleni!Pozdrawiam! Barbara .

Barbara .

Wzorowy lekarz! Kompetencja,doskonaly kontakt z pacjentem.od 3 lat jestem pacjentka tego lekarza,