lekarz Przemysław Szulc

Czekałem pod gabinetem pół godziny ponad planowaną godzinę wizyty chociaż lekaż siedział sam w pokoju i nikogo nie wołał. Wizyta w przychodni fnz w starogarnie gdańskim. Lekaż zapytał z czym przychodę powiedziałem że od optyka mam zalecenie skontrolowania pod kątem jaskry. Cały wywiad to pytanie czy ktoś w rodzinie miał jaskrę. Badanie na 2 urządzeniach zajęło 4 minuty. Z jednego dostałem wydruk z drugiego do badania ciśnienia w oku żadnej informacji. Bez żadnego słowa opisu wyników dostałem kartkę do ręki i informacje że mam się zapisać na następną wizytę za 8 miesięcy. Bardzo nie sympatyczna wizyta, wyszedłem bez żadnych informacji o aktualnym stanie zdrowia. Nie wsponinając że noszę okulary i mam astygmatyzm nie było żadnej romowy na temat innych schorzeń niż jaskra. Nie polecam, nie przyjdę więcej do tej przychodni. Radzę omijać "lekarza" szerokim łukiem. Cieszę się że nie przyszedłem z niczym poważniejszym.

Podczas wizyty, która trwała ok. 3 minut lekarz odpowiadał wyłącznie na moje pytania. Zdecydowanie nie polecam.

Niesamowicie profesjonalny doktor! Nie dość, że przesympatyczny to jeszcze dociekliwie interesuje się chorobą każdego pacjenta. Nie spławia jak każdy inny lekarz tylko stara się wysłuchać pacjenta i doradzić mu jak najlepiej. Gorąco polecam.

Niesamowicie profesjonalny doktor!

Lekarz godny polecenia, wizyta spełniła moje oczekiwania w 100%, miło, sympatycznie, fachowo a przy okazji pierwszy raz się dowiedziałam, że mam wrodzony astygmatyzm. Noszę fajne szkiełka i świat jest piękny. Ania lat 30.

Okulistka skierowała mnie z moją chorobą na oddział nie podała żadnych leków, trafiłem na doktora i ku mojemu zaskoczeniu nie położył mnie na oddział. Podał zastrzyk w oko, zapisał krople i kazał pokazać się za 3 dni. Całe leczenie trwało 10 dni. Byłem mile zaskoczony. Gorąco polecam dr Szulca.