lekarz Przemysław Szulc

Okulista

Podczas wizyty, która trwała ok. 3 minut lekarz odpowiadał wyłącznie na moje pytania. Zdecydowanie nie polecam.

Okulistka skierowała mnie z moją chorobą na oddział nie podała żadnych leków, trafiłem na doktora i ku mojemu zaskoczeniu nie położył mnie na oddział. Podał zastrzyk w oko, zapisał krople i kazał pokazać się za 3 dni. Całe leczenie trwało 10 dni. Byłem mile zaskoczony. Gorąco polecam dr Szulca.

Niesamowicie profesjonalny doktor! Nie dość, że przesympatyczny to jeszcze dociekliwie interesuje się chorobą każdego pacjenta. Nie spławia jak każdy inny lekarz tylko stara się wysłuchać pacjenta i doradzić mu jak najlepiej. Gorąco polecam.

Niesamowicie profesjonalny doktor!

Lekarz godny polecenia, wizyta spełniła moje oczekiwania w 100%, miło, sympatycznie, fachowo a przy okazji pierwszy raz się dowiedziałam, że mam wrodzony astygmatyzm. Noszę fajne szkiełka i świat jest piękny. Ania lat 30.