lek. med. Przemysław Szymański

Pediatra

Zdecydowanie polecam dr Szymańskiego. Kompetentny, rzetelny , o wysokiej kulturze osobistej. Fantastyczne podejście do dzieci. Nie zdarzyło mi się bym nie uzyskała informacji na temat stanu zdrowia moich synów, jesli interesowało mnie więcej zadawałam pytania i odpowiedź zawsze uzyskiwałam. W końcu lekarz nie musi kazdemu robić "prelekcji" , nie każdy tego oczekuje. Jestem zaskoczona opinią Pani , która za solidność, całościowe podejście rozważa sąd.... Ja osobiście wole jak lekarz widzi "całego człowieka" , nie jeden narząd. A swoją drogą badania neurologiczne u dziecka, badania główki nie są chyba rutynowymi badaniami. ...

Zdecydowanie polecam dr Szymańskiego.
A swoją drogą badania neurologiczne u dziecka, badania główki nie są chyba rutynowymi badaniami. Znaczy nie tylko dr Szymański zwrócił na to uwagę.... Ja w każdym razie nie zamieniłabym go na innego , ani ja ani moi synowie.

Doskonały Lekarz ! Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Pierwsza wizyta ... i Córka zachwycona Panem Doktorem :-) Wspanałe podejście do dziecka. Szczerze Polecam ! ( Dajemy 6 x po maximum gwiazdek )

Bardzo konkretny i dokladny lekarz. Bada bardzo dokladnie i wszystko tlumaczy. Godny zaufania i polecenia. Przyjezdza do domu co jest bardzo wazne. Bardzo mily.

Jestem zadowolona z wizyty domowej. Co więcej dr zgodził się przyjechać do nas w niedzielę. Dokładnie zbadał córkę i postawił diagnozę. Jestem zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty domowej, jaką odbył u nas Pan Doktor. Przebadał mojego synka bardzo dokładnie po czym obszernie i zrozumiale wytłumaczył co się dzieje. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

Pan Szymański nie jest wylewny i trudno mu chyba nawiązać kontakt z pacjentem, aczkolwiek uśmiechem i sympatycznością nie da się zbadać i wyleczyć. Do lekarza Szymańskiego chodzę od niedawna i w każdym moim i córki przypadku diagnozy były trafne. Doceniam to, iż Pan Szymański nie przepisuje od razu na początku leczenia antybiotyków, tylko stara się wyleczyć łagodniejszymi lekami- antybiotyk jest dla niego ostatecznością. Przy każdej wizycie jestem dokładnie zbadana przez Pana Szymańskiego, czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy. Mimo swojej "gburowatości", jak to inni pacjenci opisują, nie zamieniłabym Go na lekarza o milszym usposobieniu.

Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to czy lekarz jest sympatyczny, czy nie. Na pogaduszki i kawę umawiam się z przyjaciółmi. Od lekarza oczekuję fachowego badania i poprawnej diagnozy choroby. Moja 2,5 letnia córka bardzo lubi Pana Szymańskiego, robi z nim żółwika :) Mała chętnie poddaje się badaniom, nawet gardełka, otwiera buzię i nie płacze przy badaniu. Każda choroba była zdiagnozowana jak dotąd poprawnie i dobrze wyleczona.

Lekarz godny polecenia. Nigdy nie odmówił wizyty. Poświęca dużo czasu mojemu synkowi, który chętnie poddaje się badaniom. Pozwala do siebie dzwonić i konsultować pojawiające się po wizycie nowe dolegliwości. Trafnie ocenia stan dziecka i przepisuje lekarstwa, które zawsze pomagają.

Tego lekarza polecił mi inny. Przyjechał, dokładnie zbadał mojego maluszka. nie przepisał antybiotyku i bardzo dobrze! jestem zadowolona. wcale nie jest mrukiem, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania.

Zdecydowanie super lekarz:) Uśmiechem jeszcze nikt nie wyleczył:) najważniejsze że diagnozy trafne w 100 %. Przyjeżdża na wizyty domowe od 5 lat do mojej 6 letniej córki i od dwóch lat do młodszej. Jeszcze nigdy się nie pomylił.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński