lek. med. Przemysław Szymański

Bardzo nieodpowiedzialny lekarz. Nie ustąpił nawet miejsca pacjentowi, który do niego przyszedł. Skierował osobę do laryngologa z dolegliwościami zawrotów głowy i osłabienia, ale sam nie wykonał żadnego zabiegu ani nie zmierzył ciśnienia. Okazało się, że pacjent ma nadciśnienie. Nie polecam tego lekarza.

Po pozytywnych komentarzach wybrałam doktora Szymańskiego na lekarza POZ> Najgorszy lekarz na jakiego trafiliśmy, pacjentów ma w głębokim poważaniu... choroba, która w wielu przypadkach prowadzi do śmierci bądź do ciężkich powikłań jest przez lekarza zbywana, żadnej objaw nie został wzięty pod uwagę, zostaliśmy pozostawieni sami sobie, bez pokierowania, leczenia.. czyli co wyczytacie w google to róbcie, a jak umrzecie t żebym nie miał z tym nic wspólnego... nawet nie skomentuje.. jak ktoś się zastanawia nad tym lekarzem to stanowczo odradzam.

Doskonały Lekarz ! Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Pierwsza wizyta ... i Córka zachwycona Panem Doktorem :-) Wspanałe podejście do dziecka. Szczerze Polecam ! ( Dajemy 6 x po maximum gwiazdek )

Jestem zadowolona z wizyty domowej. Co więcej dr zgodził się przyjechać do nas w niedzielę. Dokładnie zbadał córkę i postawił diagnozę. Jestem zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty domowej, jaką odbył u nas Pan Doktor. Przebadał mojego synka bardzo dokładnie po czym obszernie i zrozumiale wytłumaczył co się dzieje. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

Lekarz godny polecenia. Nigdy nie odmówił wizyty. Poświęca dużo czasu mojemu synkowi, który chętnie poddaje się badaniom. Pozwala do siebie dzwonić i konsultować pojawiające się po wizycie nowe dolegliwości. Trafnie ocenia stan dziecka i przepisuje lekarstwa, które zawsze pomagają.

Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to czy lekarz jest sympatyczny, czy nie. Na pogaduszki i kawę umawiam się z przyjaciółmi. Od lekarza oczekuję fachowego badania i poprawnej diagnozy choroby. Moja 2,5 letnia córka bardzo lubi Pana Szymańskiego, robi z nim żółwika :) Mała chętnie poddaje się badaniom, nawet gardełka, otwiera buzię i nie płacze przy badaniu. Każda choroba była zdiagnozowana jak dotąd poprawnie i dobrze wyleczona.

Pan Szymański nie jest wylewny i trudno mu chyba nawiązać kontakt z pacjentem, aczkolwiek uśmiechem i sympatycznością nie da się zbadać i wyleczyć. Do lekarza Szymańskiego chodzę od niedawna i w każdym moim i córki przypadku diagnozy były trafne. Doceniam to, iż Pan Szymański nie przepisuje od razu na początku leczenia antybiotyków, tylko stara się wyleczyć łagodniejszymi lekami- antybiotyk jest dla niego ostatecznością. Przy każdej wizycie jestem dokładnie zbadana przez Pana Szymańskiego, czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy. Mimo swojej "gburowatości", jak to inni pacjenci opisują, nie zamieniłabym Go na lekarza o milszym usposobieniu.

Tego lekarza polecił mi inny. Przyjechał, dokładnie zbadał mojego maluszka. nie przepisał antybiotyku i bardzo dobrze! jestem zadowolona. wcale nie jest mrukiem, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania.

Zdecydowanie super lekarz:) Uśmiechem jeszcze nikt nie wyleczył:) najważniejsze że diagnozy trafne w 100 %. Przyjeżdża na wizyty domowe od 5 lat do mojej 6 letniej córki i od dwóch lat do młodszej. Jeszcze nigdy się nie pomylił.