lekarz Przemysław Tomaszewski

Z czystym sumieniem mogę polecić. Niesamowity lekarz! Dzięki niemu nie będę niepełnosprawna do końca życia. 🫶🏼

Najlepszy ortopeda, u jakiego byłam, a proszę mi wierzyć, że mając niepełnosprawność umiarkowaną na kręgosłup odwiedziłam wielu specjalistów w całym kraju. Kompetentny, kulturalny, empatyczny, uprzejmy, cierpliwy. Na pewno wrócę. Wizyta trwała 40 min, badanie poprzedził obszerny wywiad, skoncentrowany na rozwiązaniach, lekarz był informujący i pytający. Ja takiego lekarza po prostu dotąd NIGDY nie spotkałam. Serdecznie POLECAM!!!!

Bardzo sympatyczny, miły lekarz. Zna się na swoim zawodzie. Miałam wizytę ponad miesiąc temu i po ostrzyknieciu łokcia do dziś pracuje bez bulu. Musiałam zakładać opaskę bo nie dawałam rady, a to prawa ręka. Jestem wdzięczna i dziękuję. Polecam z czystym sumieniem Pana doktora.

Wspaniały człowiek. Uratowal moja rękę przed kalectwem.Naprawił to co spartaczył jego poprzednik.Zauważyłam ogromne zaangażowanie Pana doktora w moją sprawę i autentyczna troskę o stan zdrowia. Operowal tez drugą rękę dostrzegając rozwoj choroby dzięki czemu oszczędzil mi sporo bólu i cierpienia.Bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek. Każda wizyta zero stresu dużo dobrego słowa od Pana doktora.Polecam z czystym sumieniem

Uratowal moja reke przed kalectwem nastawiajac zle zlozona kosc srodrecza w taki sposob ze nawet nie widac w ktorym miejscu byla kosc zlamana. Jeszcze raz dziekuje I oby wiecej takich lekarzy bylo