lekarz Przemysław Tomaszewski

Ortopeda

Wspaniały człowiek. Uratowal moja rękę przed kalectwem.Naprawił to co spartaczył jego poprzednik.Zauważyłam ogromne zaangażowanie Pana doktora w moją sprawę i autentyczna troskę o stan zdrowia. Operowal tez drugą rękę dostrzegając rozwoj choroby dzięki czemu oszczędzil mi sporo bólu i cierpienia.Bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek. Każda wizyta zero stresu dużo dobrego słowa od Pana doktora.Polecam z czystym sumieniem

Uratowal moja reke przed kalectwem nastawiajac zle zlozona kosc srodrecza w taki sposob ze nawet nie widac w ktorym miejscu byla kosc zlamana. Jeszcze raz dziekuje I oby wiecej takich lekarzy bylo