lekarz Przemysław Wróblewski

Podczas każdej wizyty czuję, że jestem ważna dla mojego lekarza. Uważnie słucha, zadaje konkretne pytania, wyjaśnia. Jest kompetentny i dociekliwy, nie bagatelizuje żadnych objawów. Naprawdę niepokoi się o moje zdrowie. To budujące, że są lekarze, którzy dobro pacjenta przekładają nade wszystko, nawet ponad własne potrzeby. Cieszę się, że Pan dr Przemysław Wróblewski pracuje w mojej przychodni i mogę korzystać z Jego profesjonalizmu i doświadczenia. Oby więcej TAKICH lekarzy!

To po prostu bardzo dobry lekarz. Spokojny, rzeczowy, uprzejmy, dociekliwy, konkretny i z tego powodu jest lubiany przez pacjentów Przychodni "Górzyskowo".

Jest rewelacyjny. Ma bardzo dużą wiedzę. Dokładnie tłumaczy, by zrozumieć swoje dolegliwości. Młody lekarz z bardzo dużą wiedzą. Polecam w 100%

Wciąż poszukujesz " Bydgoszcz"?

AL-MED Bydgoszcz
Roentgena 3
Bydgoszcz
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz
Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz