lekarz Przemysław Wysiecki

Pediatra

Kompetentny i oddany swoim pacjentom LEKARZ. Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty, który w każdym momencie dnia, nawet w swoim wolnym czasie, służy radą. Zawsze daje szczegółowe instrukcje co do postępowania i podawania lekarstw czy suplementów dziecku. Zaangażowanie na wizytach w ramach NFZ czy prywatnych nie różni się w żadnym stopniu, dla Doktora najważniejszy pacjent. Zawsze gotowy do odpowiedzi na nurtujące pytania Rodziców. Podchodzi z bardzo dużą wyrozumiałością do "przewrażliwionych" matek:) Przezabawny i bardzo dobry lekarz!! POLECAM!!

Dr Wysiecki -specjalista, jakich mało w Szczecinie i okolicach. Zawsze pomoże dziecku, a jak nie moze przyjechać, wszystko mozna omówić z nim "zdalnie", a receptę mozna odebrać nawet w domu prywatnym. Nie "zdziera" z pacjenta każdej złotówki, a w sytuacji. Zawsze udzieli darmowej porady telefonicznie, czy przez SMS. Jestem szczęśliwa, ze na niego trafiłam. Teraz jestem juz spokojna o moje dziecko- Pan doktor zawsze pomoże w potrzebie...

Jestem zachwycona postawą lekarza. Zrobił dokładny wywiad, również dokładnie zbadał dziecko - nie pomijając uszu, tak często "olewanych" przez lekarzy przy każdej infekcji [dzięki temu wiemy, że "coś" się w uchu zaczyna, mimo, że nie ma jeszcze objawów]. Dokładnie rozpisał co, kiedy i jak podawać wyjaśniając przy okazji jak działa. "Rzutem na taśmę" sprawdził gardło również mnie i przepisał mi antybiotyk, bo stan był zbyt ostry. Wszystko w cenie jednej wizyty,nie inkasując dodatkowo za zbadanie mnie. Córka bez antybiotyku bo lekarz nie widział konieczności. W dobie lekarzy "odhaczających" pacjentów, zapisujących antybiotyk z byle powodu - taki lekarz to skarb :) Do tego bardzo spokojny, sympatyczny, uprzejmy, rzeczowy, córka nie była przy nim tak spięta, jak przy innych lekarzach. Bardzo polecam ;)

Najlepszy pediatra jakiego można spotkać. Człowiek z powołaniem. Zawsze świetny, pewny kontakt z dzieckiem. Pan doktor wyleczył nam synka 3-latka z zapalenia oskrzeli bez antybiotyku. Było ciężko ale zdecydowanie warto! Tłumaczy wszystko dokładnie i konkretnie. Monituje stan dziecka jak trzeba codziennie niezależnie czy to święto czy niedziela. Jak zawsze jestesmy ogromnie wdzięczni za pomoc.

Pan doktor jest jak najbardziej godny polecenia. Jego kompetencje i kompleksowosc podejscia do pacjenta sa na najwyzszym poziomie. Potrafi bardzo dobrze wytlumaczyc o danej jednostce chorobowej oraz jej leczenia( daje zalecenia na kartce) Jest bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta oraz interesuje sie pacjentem po wyjsciu z gabinetu( prosi o tel po kilku dniach kuracji)

Najlepszy pediatra na jakiego trafiłam i dziękuję ze Pan doktor jest :) jeszcze ani razu nie zawiodłam się na nim on jako jedyny dwa razy postawił dokładna diagnozę choroby mojej córki między innymi mononukleoze gdzie byłyśmy w dwóch szpitalach oraz u lekarza rodzinnego. Jak najbardziej polecam Pana doktora w 10000%

Trudno opisać słowami co Pan doktor robi aby mi pomuc w chorobie moich dzieci☺ zawsze mogę na niego liczyć, z czystym sumieniem mogę go polecić innym mamą

Najlepszy pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, trafne diagnozy, po wizycie interesuje się dzieckiem aż do momentu wyzdrowienia. Bardzo sympatyczny, dzieciaki go uwielbiają.

Bardzo dobry lekarz polecam. Zawsze pomocny. Wiele razy pomógł przez telefon , jak nie musi to nie przyjeżdża jednym słowem nie naciąga!

nasz synek choruje bardzo rzadko ,ale jeśli potrzebujemy raz do roku lekarza to tylko dr.Wysiecki jest lekarzem któremu ufamy , synek dzięki jego fachowej opiece nie przyjmuje antybiotyków co jest wielkim plusem, dodam że doktor wyciągnął go bez antybiotyków z obustronnego zapalenia uszu .Jesteśmy Panu doktorowi bardzo wdzięczni i polecamy go dla innych małych pacjentów

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Wizyty domowe Tomasz Zimoń
Gabinet Prywatny Tomasz Zimoń