lekarz Przemysław Wysiecki

Zwiedziliśmy z dzieckiem dużo pediatrów zanim znaleźliśmy Pana Doktora. Jest klasa sama w sobie, zawsze trafna diagnoza i trafne leczenie. Dziecko szybko wychodziło z choroby i dobrze ja przechodziło. Polecam każdemu z małym dzieckiem!!

Najlepszy z najlepszych. Zawsze poświęca 100% uwagi i bada dokładnie. Nie wyśmiewa pytań przewrażliwionej matki tylko na nie normalnie odpowiada. Podczas choroby jest w stałym kontakcie. Czasami ciężko się dodzwonić , ale nie dziwię się skoro jest najlepszy :) będę polecać z całego serca

Najlepszy ,polecam z całym sercem. Konkretny, z uśmiechem podchodzi do dziecka nie owija w bawełnę. Zawsze jesteśmy w kontakcie telefonicznym w czasie choroby dziecka . Zawsze można na niego liczyć.

Najlepszy ,polecam z całym sercem.

Najlepszy pediatra w Szczecinie. Kompetentny, zawsze trafnie diagnozuje chorobę u dziecka. Dokładnie tłumaczy z jaką chorobą mamy do czynienia i jak będzie wyglądało leczenie. Nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami. Po wizycie prosi o regularny kontakt, w celu informowania o bieżącym stanie zdrowia. W cięższych przypadkach prosi o kontakt nawet w nocy. Zawsze służy pomocą przez telefon, jeżeli nie ma potrzeby pomaga telefonicznie i odradza wizyty. Nie naciąga. Leczymy u niego dzieci od 7 lat i do innego lekarza w życiu nie pójdziemy.

Jedyny pediatra któremu można zaufać ! Celne diagnozy, właściwe leki. Kontakt o każdej porze dnia i nocy. Dziękujemy !

Jeden jedyny i niepowtarzalny :) nasz geniusz :) najlepszy ze wszystkich razem wziętych w mieście Szczecin!! Miałam doświadczenie z wieloma i na NFZ i prywatnie. Stawia na naturalne sposoby zwalczenia choroby co jest mega ważne dla mnie. Nie faszeruje toną dziwnych specyfików. Konkretny, życzliwy, tłumaczy, z mega dużą wiedzą. Polecam Pana Doktora z całego serca.

Konkretny, życzliwy, tłumaczy, z mega dużą wiedzą.
Polecam Pana Doktora z całego serca.

Kompetentny i oddany swoim pacjentom LEKARZ. Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty, który w każdym momencie dnia, nawet w swoim wolnym czasie, służy radą. Zawsze daje szczegółowe instrukcje co do postępowania i podawania lekarstw czy suplementów dziecku. Zaangażowanie na wizytach w ramach NFZ czy prywatnych nie różni się w żadnym stopniu, dla Doktora najważniejszy pacjent. Zawsze gotowy do odpowiedzi na nurtujące pytania Rodziców. Podchodzi z bardzo dużą wyrozumiałością do "przewrażliwionych" matek:) Przezabawny i bardzo dobry lekarz!! POLECAM!!

Pan Wysiecki tak rzetelnie i dokładnie badał moją córeczkę ze wylądowaliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka córka krzyczała Pan doktor powiedział ze jest jej za gorąco nie zrobił dziecku żadnych badań w innym szpitalu okazało się ze dziecko ma poważną wadę serca przeszła operacje nie wiadomo co dalej będzie z czystym sumieniem nie polecam tego Pana przez jego niekompetencje przechodzimy teraz piekło

Najlepszy pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, trafne diagnozy, po wizycie interesuje się dzieckiem aż do momentu wyzdrowienia. Bardzo sympatyczny, dzieciaki go uwielbiają.

Najlepszy pediatra jakiego można spotkać. Człowiek z powołaniem. Zawsze świetny, pewny kontakt z dzieckiem. Pan doktor wyleczył nam synka 3-latka z zapalenia oskrzeli bez antybiotyku. Było ciężko ale zdecydowanie warto! Tłumaczy wszystko dokładnie i konkretnie. Monituje stan dziecka jak trzeba codziennie niezależnie czy to święto czy niedziela. Jak zawsze jestesmy ogromnie wdzięczni za pomoc.