dr n. med. Przemysław Zdziarski

2,9
2,6
2,9
2,7

Pełne rozczarowanie. Na początek, mimo umówienia na konkretną porę musiałam czekać ponad godzinę na przyjęcie. Konsultacja była chaotyczna, wyniki wcześniejszych badań oraz opinie innych lekarzy były kwestionowane. Wydawało się jakby lekarz nie miał konkretnego pomysłu na terapię. Za tę w gruncie rzeczy bezowocną wizytę zapłaciłam 350zł i są to pieniądze zmarnowane.

Lekarz kompletnie bez wyobraźni, intuicji, wiedzy co do leków. Nie wie co i w jakich gramaturach wypisuje na wyjściu ze szpitala, brak podejścia do pacjenta, brak zorganizowania, wiecznie "zarobiony" z brakiem czasu!! NIe polecam do jakichkolwiek wizyt i rozpoznań, nie wiem skąd ten dr nauk medycznych. Niekompetentny, nieorganizowany z brakami wiedzy, nie jest w stanie stwierdzić pewnych oczywistych oznak chorobowych u pacjenta.

Udałam się do tego lekrza po kilku poronieniach. Przepisał szereg badań, które niewiele wniosły do diagnostyki, a nawet zaskoczyły kolejnego specjalistę, do którego się udałam, zwłaszcza że pominął podstawowe badania, zalecane w leczeniu niepłodności. Być może przy innych schorzeniach jest w stanie pomóc, ale osobom starającym się o dziecko zabierze tylko cenny czas.

Witam! Leczyłam się prywatnie u tego lekarza i z perspektywy czasu myślę, że jest świetny jeśli chodzi o diagnozę. Nie wiedziałam co mi jest, mimo wielu wizyt u innych lekarzy ale dopiero dr Zdziarski rozpoznał chorobę. Jednak...dalsze leczenie było długie i kosztowne. Pan Ździarski przepisywał mi leki w bardzo dużych dawkach albo takie, które były nieosiągalne w aptekach lub które dawno wycofano. Domyślam się, że ten lekarz nie praktykuje więc nie orientuje się co jest dostępne a czego nie ma. Jeśli chodzi o tłumaczenie choroby to czułam się jakbym była ...

Witam!

Leczyłam się prywatnie u tego lekarza i z perspektywy czasu myślę, że jest świetny jeśli chodzi o diagnozę. Nie wiedziałam co mi jest, mimo wielu wizyt u innych lekarzy ale dopiero dr Zdziarski rozpoznał chorobę. Jednak...dalsze leczenie było długie i kosztowne. Pan Ździarski przepisywał mi leki w bardzo dużych dawkach albo takie, które były nieosiągalne w aptekach lub które dawno wycofano. Domyślam się, że ten lekarz nie praktykuje więc nie orientuje się co jest dostępne a czego nie ma. Jeśli chodzi o tłumaczenie choroby to czułam się jakbym była na jakimś medycznym wykładzie profesorskim bo niewiele z tego rozumiałam. Myślę, że wiedzę posiada jednak nie potrafi jej w ludzki sposób przekazać pacjentowi. Ogólnie, ciesze się z rozpoznania choroby jednak uważam, że było to za drogie i prowadzone w sposób lekko chaotyczny. Ostatecznie nie doprowadził mojego leczenia do końca ponieważ sama się wycofałam z leczenia u Pana Ździarskiego.

Bardzo dobry lekarz. Inni pakowali we mnie tony antybiotyków i choroba wracała, natomiast dr Zdziarski zaczął od kompleksowych badań i szukania podłoża choroby. Jeszcze nie zakończyłem leczenia ale już mogę polecić w 100%

Po pół godzinnym spóźnieniu nie raczył powiedzieć ani słowa. Po przyjęciu jednego pacjenta zostawił go w gabinecie i udał się Na naradę do kolegi. Po 50 min czekania nie zostałam przyjęta. Bardzo lekceważące podejście.

Podwaza diagnozy innych lekarzy, wyśmiewa i wyzywa kolegów po fachu, nie interesuje się pacjentem ani jego przeszłością, siebie samego uważa za jedyne godne zrodlo wiedzy. Kompletny brak szacunku dla osob w podeszlym wieku oraz kobiet.

Dziwię sie tym oczekiwaniom niektorych co tak piszą z wielkimi oczekiwaniami. Ja byłam wiele razy u alergologów, gastroenterologów Każdy coś powierzchniowo leczył (sterydy), a potem gdy niz nie pomagało -do immunologa. U mnie zwrócił uwagę na zakażenie jelit i mimo ze byłam u pulmunologa-alergologa na zmiany RTG i gruźlicę. No tak obalił i podważył (jak pisze jegomość)-tle tylko że do niego trafiają pacjenci, którzych inni lekarze już obrobili (z kasy też ;)

NIE polecam spóżnia się a nawet nie przyjmuje umówionych pacjentów bo jest zmęczony po dyżurze.Podważa decyzje innych lekarzy a nawet swojego szefa prof. Lange. Kultura osobista na poziomie ordynatora z złotych lat PRL-U.Nie pomaga swoją wiedzą medyczną choremu, narcyzm w najlepszym wydaniu, nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa.

Podobnie jak większość chorych zanim byłam skierowana do dr. Zdziarskiego zaliczyłam liczne konsultacje m.in. 4 laryngologów, ktorzy wykonywali mi videoskopie. On sie wzburzył, że nigdy nie bylo posiewu, a liczne antybiotyki, a w pierwszym działaniu zlecił zdjęcie zatok. I to był strzał w 10-kę