dr n. med. Przemysław Zdziarski

2,6
2,8
2,4
2,7

Witam! Leczyłam się prywatnie u tego lekarza i z perspektywy czasu myślę, że jest świetny jeśli chodzi o diagnozę. Nie wiedziałam co mi jest, mimo wielu wizyt u innych lekarzy ale dopiero dr Zdziarski rozpoznał chorobę. Jednak...dalsze leczenie było długie i kosztowne. Pan Ździarski przepisywał mi leki w bardzo dużych dawkach albo takie, które były nieosiągalne w aptekach lub które dawno wycofano. Domyślam się, że ten lekarz nie praktykuje więc nie orientuje się co jest dostępne a czego nie ma. Jeśli chodzi o tłumaczenie choroby to czułam się jakbym była ...

Witam!

Leczyłam się prywatnie u tego lekarza i z perspektywy czasu myślę, że jest świetny jeśli chodzi o diagnozę. Nie wiedziałam co mi jest, mimo wielu wizyt u innych lekarzy ale dopiero dr Zdziarski rozpoznał chorobę. Jednak...dalsze leczenie było długie i kosztowne. Pan Ździarski przepisywał mi leki w bardzo dużych dawkach albo takie, które były nieosiągalne w aptekach lub które dawno wycofano. Domyślam się, że ten lekarz nie praktykuje więc nie orientuje się co jest dostępne a czego nie ma. Jeśli chodzi o tłumaczenie choroby to czułam się jakbym była na jakimś medycznym wykładzie profesorskim bo niewiele z tego rozumiałam. Myślę, że wiedzę posiada jednak nie potrafi jej w ludzki sposób przekazać pacjentowi. Ogólnie, ciesze się z rozpoznania choroby jednak uważam, że było to za drogie i prowadzone w sposób lekko chaotyczny. Ostatecznie nie doprowadził mojego leczenia do końca ponieważ sama się wycofałam z leczenia u Pana Ździarskiego.

Lekarz kompletnie bez wyobraźni, intuicji, wiedzy co do leków. Nie wie co i w jakich gramaturach wypisuje na wyjściu ze szpitala, brak podejścia do pacjenta, brak zorganizowania, wiecznie "zarobiony" z brakiem czasu!! NIe polecam do jakichkolwiek wizyt i rozpoznań, nie wiem skąd ten dr nauk medycznych. Niekompetentny, nieorganizowany z brakami wiedzy, nie jest w stanie stwierdzić pewnych oczywistych oznak chorobowych u pacjenta.

Udałam się do tego lekrza po kilku poronieniach. Przepisał szereg badań, które niewiele wniosły do diagnostyki, a nawet zaskoczyły kolejnego specjalistę, do którego się udałam, zwłaszcza że pominął podstawowe badania, zalecane w leczeniu niepłodności. Być może przy innych schorzeniach jest w stanie pomóc, ale osobom starającym się o dziecko zabierze tylko cenny czas.

Wędrowałam przez różne gabinety, licznbe wizyty -pozostawiając niemało pieniędzy. Moje bóle stawowe wpierw leczyłam u trzech rematologów, którzy tylko dawali sterydy, potem miałam rozpozną boreliozę. Oczywiście skończyło się że moje problemy moze załatwić tylko immunolog (na antybiotyki i lerki wydałam ponad 11000 zł. Na wizycie nie był zbyt wylewny, raczej oschły, ale nie kazał jak inni przyjmować kolejnego leku -zanim postawi diagnozy. Dziwią mnie wiec opinie, że podwaza diagnozy innych lekarzy: w moim przypadku borelioza była postawiona na wyrost. Tak samo mój "reumatyzm" -od razu zapytał na jakiej podstawie i ...

Na wizycie nie był zbyt wylewny, raczej oschły, ale nie kazał jak inni przyjmować kolejnego leku -zanim postawi diagnozy. Dziwią mnie wiec opinie, że podwaza diagnozy innych lekarzy: w moim przypadku borelioza była postawiona na wyrost. Tak samo mój "reumatyzm" -od razu zapytał na jakiej podstawie i kto kazał mi robić ANA, jeśli nie było charakterystycznych objawów?. Oczywiscie tak jak inni pacjenci oczekiwałam leczenia, a on drobiazgowo wypytuje. Domagał się wyników i pisemnych konsultacji innych leczacych mnie lekarzy.
Na pewno nie jest dobrym psychologiem, ale ma podejście konkretne: każdy ruch musi miec potwierdzenie w wynikach.

Ludzie dajcie sobie z tym lekarzem spokoj. Chodzilem do niego wiele razy. Trzeba przynac ze ma duza wiedze ale co z tego jak nie potrafi jej wykorzystac w kontakcie z pacjentem. Wysmiewa badania robione wczesniej przez innych lekarzy,uwaza sie za wielkiego znawce.Nie uznaje w ogole metod naturalnych wspomagajacych leczenie. A teraz moj przypadek: od 2 lat leukopenia- 3 razy pobierany szpik kostny, mnostwo badan.Przyczyna niewyjasniona. Pytam sie lekarzy co robic jak leczyc.Oni do mnie ze mam czekac az sie choroba rozwinie i powiedzieli ze leukopenii NIE DA sie wyleczyc ;) Szanowni doktorzy wiec ja was informuje ze JA sie wyleczylem z leukopenii- stosuje grzybek tybetanski i cats claw. Leukocyty skoczyly z poziomu 2.9 do ponad 4.0. Dzis wyniki badan wszystkie w normie. Mozecie mi to wyjasnic? Oddajcie mi kase ktora wam zaplacilem za wasze pseudo diagnozowanie. Dobra rada masz problem to NIE LECZ sie u szarlatanow w Polsce. Albo za granica albo medycyna naturalna. Nasi wspaniali lekarze tylko chca od nas kase wyciagnac.

Bardzo dobry lekarz. Inni pakowali we mnie tony antybiotyków i choroba wracała, natomiast dr Zdziarski zaczął od kompleksowych badań i szukania podłoża choroby. Jeszcze nie zakończyłem leczenia ale już mogę polecić w 100%

Gorąco polecam Pana Doktora. Mąż jest pacjentem „trudnym do zdiagnozowania” szereg różnych chorób: anemia hemolityczna, zakrzepica, wrzody żołądka z perforacją, zapalenie układu moczowego... Po wielu próbach u innych lekarzy trafiliśmy w końcu na Pana Dr Zdziarskiego i jestem pełna nadziei, ze w końcu nam się udało! Pierwsze wrażenie - bardzo miły i konkretny człowiek. Po prostu fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam w 100%. Główne cechy: kompetencja, otwartość i dostepność dla pacjenta, który przez Pana doktora traktowany jest podmiotowo a nie przedmiotowo. Rzeczowe wyjaśnianie każdego problemu sprawia, że pacjent i jego najbliżsi nabierają zaufania i łatwiej przyjmuje wszelkie ograniczenia. Generalnie dla nas Dr Zdziarski jest zaprzeczeniem stereotypu polskiej służby zdrowia-fachowość i życzliwość są dla Niego normą, a nie wyjątkiem!

Byłam pacjentką od wielu lat kliniki nefrologii, gdzie przyjmowałam sterydy (miałam rozpoznany toczen z zapaleniem nerek) Trafilam do dr Zdziarskiego gdy objawy zapalne sie nasilały, a zwiekszanie dawek sterydow nie dawało poprawy. Ten od początku dociekał, domagał się biopsji nerki, której mimo kilkunastu lat leczenia nie miałam. On proponował odstawienie sterydów bez dowodów, a zlecił u mnie PO RAZ PIERWSZY anty-HCV i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam WZW i powikłania. Nie mogł oczywiście dac mi leczenia, bo NFZ nie daje na oddziale immunologii takiej procedury. Niemniej po kilkunastu latach pod wpływem dociekliwości moja choroba -toczeń znikła. Tak na prawdę jej nie miałam, a sterydy nawet -jak twierdzi- szkodziły.

Dziwię sie tym oczekiwaniom niektorych co tak piszą z wielkimi oczekiwaniami. Ja byłam wiele razy u alergologów, gastroenterologów Każdy coś powierzchniowo leczył (sterydy), a potem gdy niz nie pomagało -do immunologa. U mnie zwrócił uwagę na zakażenie jelit i mimo ze byłam u pulmunologa-alergologa na zmiany RTG i gruźlicę. No tak obalił i podważył (jak pisze jegomość)-tle tylko że do niego trafiają pacjenci, którzych inni lekarze już obrobili (z kasy też ;)

Dziwią mnie wcześniejsze wpisy. Ja mam dobre wrażenia odnośnie doktora. Wcześniej byłem u wielu lekarzy i niekt nie chcial sie zainteresowac moim przypadkiem. Doktor na samym początku doklanie przeanalizowal wszystkie moje wyniki badań-trwalo to ok.1,5 godz. w tym czasie tłumaczył mi tez co one oznaczają więc sporo sie nauczyłem i moge juz teraz po zrobieniu samemu pewnych badan stwierdzic czy jest ze mna bardzo źle czy jeszcze nie całkiem. Następnie trzeba powiedzieć iż doktor jets bardzo dociekliwy i drązy temat i zleca dużo potrzebnych badań, gdzie inni lekarze najczesciej przepisuja tabletki w ciemno bez wykonania badan. Doktor Zdziarski nie jest może extrawertykiem i sprawia wrazenie niedostepnego, ale kazdy ma inny charakter i ja nie przychodze na wizytę na kabaret tylko w celu leczenia. Ogólnie dobry specjalista.