dr n. med. Przemysław Zdziarski

2,9
2,6
2,9
2,7

Gorąco polecam Pana Doktora. Mąż jest pacjentem „trudnym do zdiagnozowania” szereg różnych chorób: anemia hemolityczna, zakrzepica, wrzody żołądka z perforacją, zapalenie układu moczowego... Po wielu próbach u innych lekarzy trafiliśmy w końcu na Pana Dr Zdziarskiego i jestem pełna nadziei, ze w końcu nam się udało! Pierwsze wrażenie - bardzo miły i konkretny człowiek. Po prostu fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam w 100%. Główne cechy: kompetencja, otwartość i dostepność dla pacjenta, który przez Pana doktora traktowany jest podmiotowo a nie przedmiotowo. Rzeczowe wyjaśnianie każdego problemu sprawia, że pacjent i jego najbliżsi nabierają zaufania i łatwiej przyjmuje wszelkie ograniczenia. Generalnie dla nas Dr Zdziarski jest zaprzeczeniem stereotypu polskiej służby zdrowia-fachowość i życzliwość są dla Niego normą, a nie wyjątkiem!

Znalazł to co inni lekarze nie widzieli!Więc jest dobry.

Znalazł to co inni lekarze nie widzieli!Więc jest dobry.

Uważam, że jest to bardzo mądry i kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie.

Uważam, że jest to bardzo mądry i kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie.

Byłam na wizycie u tego Pana w poradni immunologicznej. Pacjenci czekali na jego przyjscie kilka godzin, a on nie raczyl nawet powiedziec "dzień dobry" jak przyszedł. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, zupełny brak kultury! Skrytykował wszystkie poczynania lekarzy, wczesniej mnie leczących, ale sam nie zlacil żadnego badania i niczego nie próbował nawet wyjaśnic. Całkowity brak kompetencji. Gbur i cham, tacy ludzie nie powinni być lakarzami. Malutki człowieczek rekompensujący sobie swoje ułomności wyzywając się na otoczeniu.

Dziwią mnie wcześniejsze wpisy. Ja mam dobre wrażenia odnośnie doktora. Wcześniej byłem u wielu lekarzy i niekt nie chcial sie zainteresowac moim przypadkiem. Doktor na samym początku doklanie przeanalizowal wszystkie moje wyniki badań-trwalo to ok.1,5 godz. w tym czasie tłumaczył mi tez co one oznaczają więc sporo sie nauczyłem i moge juz teraz po zrobieniu samemu pewnych badan stwierdzic czy jest ze mna bardzo źle czy jeszcze nie całkiem. Następnie trzeba powiedzieć iż doktor jets bardzo dociekliwy i drązy temat i zleca dużo potrzebnych badań, gdzie inni lekarze najczesciej przepisuja tabletki w ciemno bez wykonania badan. Doktor Zdziarski nie jest może extrawertykiem i sprawia wrazenie niedostepnego, ale kazdy ma inny charakter i ja nie przychodze na wizytę na kabaret tylko w celu leczenia. Ogólnie dobry specjalista.

odn.tłumaczenia choroby to było tak cyt." z takimi wynikami pacjęci żyją tydzień ". Gbur , z którym trudno nawiązać kontakt. Wyśmiewa pielęgniarki. Myśle, że nie akceptuje polecenia profesora A.Lange, co do leczenia pacjętów. Uważa się za gastrologa, który pozostawia pacjęta w cierpieniu i bólu. Myślę, że dyrektor oddziełu powinien zwrócić na niego większą uwagę, i słuchać opinii pielęgniarek wobec dra P.Zdziarskiego