Przyzebia

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Periodontolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Opinia dodana przez: Aleksandra
Stomatolog Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo mi zęba, wczesniej oczywiscie rtg... dla mnie to wyrwanie było dramatem wręcz - oczywiście przed , a po zabiegu śmiałam sie z siebie- oczywiście wielka zasługa dra i jego pewnej ręki i fachowości - za co ogromnie dziękuje!!!

Opinia dodana przez: alexa
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania