Psychiatra 5

NZOZ Eskulap sp z.o.o
Jana Pawła II 5 lok. 19
74-200 Pyrzyce

Bardzo mily pomaga i zna sie na swojej pracy szkoda ze takie kolejki sa do doktora ale i tak warto szybko sprawnie i powie o co chodzi a nie wymysla godny polecenia

Opinia dodana przez: Pawel

ulica Zachodnia 5/7a

Zdecydowanie polecam! Bardzo miła i fachowa Pani doktor.

Zdecydowanie polecam! Bardzo miła i fachowa Pani doktor.

Psychiatra Myślenice lekarz Krzysztof Gil

Centrum Psychoterapii
Pardyaka 5/4
32-400 Myślenice

Pan Doktor, jako pierwszy, tak naprawdę mnie wysłuchał. Usłyszał też to, dlaczego ciągle przerywam przyjmowanie leków, wytłumaczył co i jak działa, na czym tak naprawdę polega moja choroba i dlaczego te leki muszą być na stałe. Dzięki temu od dwóch lat nie miałam żadnego zjazdu, normalnie żyję i pracuję, ogarniam rzeczywistość. Cieszę się , że do neigo trafiłam, bo inaczej pewnie trafiłabym gdzie indziej :(
Doktor Gil nie popędza, jest ...

Doktor Gil nie popędza, jest cierpliwy, dobrze tłumaczy i ma doskonałe wyczucie, polecam całym wyleczonym sercem!

Opinia dodana przez: Halszka

ul. Bazarowa 9

Łódź

Bardzo dobry specjalista,grzeczny,konkretny,merytoryczny.
Bardzo dobre podejście do pacjęta
Oby więcej tak dobrych lekarzy w tym środowisku!!!

Bardzo dobry specjalista,grzeczny,konkretny,merytoryczny.
Bardzo dobre podejście do pacjęta
Oby więcej tak dobrych lekarzy w tym środowisku!!!

Opinia dodana przez: Grzegorz

Głowackiego 3/5 lok. 1
99-999 Lublin

Jest to cudowny czlowiek , wspanialy lekarz ,wzudza niesamowite zauwanie , poswieca bardzo duzo czasu pacjetowi, wiem na ten temat ile lekarze poswiecaja czasu bardzo malo . To jest wspanialy lekarz i zawsze bede tylko DR. Masiak ufac, jest moim aniolem strozem , po mimo ze nie mieszkam w polse , bede zawsze wrac do niej, dziekuje Pani Doktor!!!!!

Opinia dodana przez: iwona szabat iwona-91

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5

Niestety, ja nie mam tak pochlebnej opinii o tym Panu. Lekarz często się spóźnia, jeśli się jest pierwszym pacjentem danego dnia, a a jeśli nie, gdy przychodzi się na daną godzinę to są trzy osoby na wcześniejszą godzine w poczekalni. Pan niestety nie grzeszy kultura osobista chociaż robi dobre pierwsze wrażenie. Nie uzyskałam diagnozy z jego strony choć uczęszczałam regularnie przez ponad dwa lata. Testował na mnie wiele lęków zmieniajac co kilka miesięcy ponieważ nie dawały żadnych efektów. W sumie około 8 różnych lekarstw. Gdy w końcu zapytalam co mi dolega i powiedziałam, że źle znoszę ciągłe zmiany leków. Zaczął podnosić na mnie głos i chamsko sie odzywać myślałam, że tylko ja negatywnie odbieram tego Pana aż do dnia gdy na studiach spotkałam koleżankę, która też do niego uczęszczała i również była bardzo nie zadowolona. Szczerze odradzam a przynajmniej radzę uważać na tego Pana i nie brać jego słów" za pewnik".

Opinia dodana przez: Barbara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Chciałbym wszystkich ostrzec przed tym lekarzem. Parę lat temu wpadłem w psychozę a zrozpaczona rodzina znalazła gabinet tej pani doktor. Przywieziono mnie do niej a lekarka zaproponowała wystawienie skierowania do szpitala, za co zainkasowała kilkaset zł. Wskazała rodzinie szpital. Jako, że wzbudziła zaufanie rodziny po wyjściu ze szpitala krewni przywozili mnie do pani doktor. Szpital dobrał mi leki, po których byłem nieczynny - spałem większą część dnia, nie dbałem o siebie, izolowałem się, ogólnie miałem kłopoty z codziennymi czynnościami. Informowałem o tym panią doktor, jednak nie było z jej strony żadnej reakcji. Tłumaczyła mi zasadność leczenia i poświęcała mi sporo czasu - jednak nie brała mnie poważnie (traktowała pobłażliwie) a chodziłem prywatnie za co sporo płaciłem (dziwne by było, aby mnie zbywała). Ignorowała inne dolegliwości, które jej opisywałem.
Sytuacja taka trwała prawie rok. Nie byłem zdolny do samodzielnych działań - w końcu sympatia wymogła na mnie zmianę lekarza. Otrzymałem inne leki. Funkcjonuję w zasadzie normalnie.
Pani doktor w trakcie naszego ostatniego spotkania wszystkiego się wyparła: "był pan u mnie raz, wystawiłam panu skierowanie, potem tylko raz pan przyszedł". Nie komentuję tego nawet. Zanim zdecydujecie się na wizytę u lekarza, który wzbudza zaufanie zastanówcie się proszę. Gdyby nie moja sympatia byłoby po mnie.
Pozdrawiam serdecznie.
PS jeśli ktoś jest w psychozie to szpital przyjmuje bez skierowania.....

Opinia dodana przez: Dominik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Moim zdaniem opinia w której ktoś nazywa doktora Gajewskiego debilem jest niesprawiedliwa. Myślę że takie słowa mógł napisać tylko ktoś kto jest przyjacielem pana doktora, chce ukryć prawdę i próbuje robić mu dobry PR. Ja miałem z nim kontakt to nie debil to imbecyl. Mam na to dowody, on sam zresztą ich dostarcza. Był moim lekarzem prowadzącym, skarżyłem się na leki którymi mnie faszerował, głuchy na moje uwagi dr.Gajewski kazał mi je bezwzględnie przyjmować, kiedy odmówiłem i poprosiłem o wypis sprowadził do kliniki sędziego, który miał mu przyznać prawo do przymusowego leczenia mnie co w świetle bredni jakie na mój temat Pan Gajewski wygłaszał okazało się być w gruncie rzeczy zwykłą formalnością. Jeśli mnie uważa się za osobę chorą i niebezpieczną a dodam że nigdy nie byłem nawet w kręgu zainteresowań Policji, staram się w miarę możliwości pomagać innym i stawać w obronie słabszych i jeśli ja jestem chory psychicznie i stanowię zagrożenie, to Pan Gajewski powinien stanąć pod kryminałem i tam wyłapywać osobników stamtąd zwalnianych i ich przymusowo leczyć, bo akurat oni udowodnili że są realnym zagrożeniem dla społeczeństwa, ja podstawy do tego żeby ktoś wystawiał mi taką opinię nigdy nie dałem. Oczywiście moje zachowanie może się zmienić na gorsze, na przykład wtedy gdy ktoś poda mi nieodpowiednie leki lub zastosuje elektrowstrząsy, tak wtedy pacjent może nadawać się już do leczenia. Dla mnie doktor Gajewski to giermek Perzyńskiego, który poprzez swoją służalczość wobec przełożonego chce złapać windę do dalszej kariery, bo myślę że doskonale wie że opierając się na własnym talencie daleko nie zajdzie. Z mojego punktu widzenia to truciciel z ironicznym, złośliwym, drwiącym uśmieszkiem. Na zawsze zapamiętam go jako kleszcza przyczepionego do Perzyńskiego, który gorliwie realizuje bezmyślne pomysły swojego mentora. Myślę że jest szansa na to że Pan doktor to przeczyta więc mam do niego parę słów, Jacek, chłopie, siedzisz nie na swoim miejscu, źle usiadłeś, przesiądź się, na pewno Twoja praca nadaje sens Twojemu życiu ale odbiera go Twoim pacjentom, najmij się lepiej na budowę, wyjedź za granicę, też zarobisz, nie niszcz ludzi, nie wystarczy Ci że pomogłeś zniszczyć jedno życie, nie zadowala Cię to? Ty się do tego nie nadajesz, nie znasz się na tej robocie, po co wabisz w swoje dwie lewe ręce kolejne ofiary, już dosyć, wystarczy. A jeśli Pan doktor nie ma zamiaru kończyć swojej działalności to wszystkim tym którzy trafią do jego gabinetu ze świadomego wyboru czy poprzez pechowe zrządzenie losu radzę stamtąd jak najszybciej wyjść bo myślę że szkoda czasu na przekonywanie się o prawdziwości czyichś słów rzuconych pod adresem tego psychiatry że niestety, ktoś dał durniowi pieczątkę do ręki i jej nie zabrał.

Opinia dodana przez: Against Psychiatry
Psychiatra Kraków lek. med. Danuta Markowicz-Deja

Poradnie Specjalistyczne Dunajewskiego
Dunajewskiego 5

Mi i tak juz zaden psychiatra nie jest w stanie pomoc.szatan.mi w zaden sposob nie pomogla.co mi moze pomoc osoba do ktorej 2 godziny jade autem i po takiej drodze zamieni ze mna dwa slowa.i co ona moze o mnie wiedziec jak i tak nic to nie da.bo ja wiem swoje i wiem ze to ja mam racje.bo mi klamie w zywe oczy.najchetniej zkonczyl bym juz leczenie w trybie natychmiastowym.dziekuje i pozdrawiam.wiecej juz nie mam ochoty na wizyte.dobranoc

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

absolutnie odradzam - zero podejścia do pacjenta, brak zrozumienia i empatii, chłodny profesjonalista