Psychiatra Bydgoszcz

opus
gdańska 15b
89-600 Bydgoszcz

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke

Prywatna Klinika Wident - Szpital
Szubińska 93-95
85-312 Bydgoszcz

Doświadczony fachowiec, o dużej specjalistycznej wiedzy, szybki w diagnozie. Wybiera właściwe lekarstwa do dolegliwości. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

Słowiańska 17 lok. 60
85-163 Bydgoszcz

Fachowiec, w całym tego słowa znaczeniu, a do tego miła, spokojnie słucha, nie przerywa.Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, starannie dobiera leki.Gorąco polecam!!!

Sue Ryder

Bydgoszcz

Pani Doktor poskaładała mnie jak puzzle kiedy ja nie miałam już nadziej.Dziekuje

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

bardzo panią dr lubię i cenię i zawsze tak będzie, ale jedna mała prośba - proszę nie schodzić z jakości na ilość... duży pośpiech, roztargnienie, do tego natłok pacjentów w poczekalni sprawia, że pośpiech udziela się pacjentom co - przynajmniej niektórym - uniemożliwia spokojną rozmowę i powiedzenie, z jakim problemem naprawdę się przyszło. pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: pacj.

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Korzystam. Z efektem. Czuję się bezpieczna podczas rozmowy i mam wrażenie, że każda następna wizyta jest jeszcze bardziej owocna niż poprzednia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: zofija

gen. Mierosławskiego 12 lok. 1
85-654 Bydgoszcz

Wspaniała Pani dr o Wielkim Sercu ! zawsze służąca pomocą , cierpliwa i uśmiechnięta .

N ZOZ "KaDental"
Bałtycka 68
85-711 Bydgoszcz

W żadnym innym gabinecie lekarskim nie czułam się tak komfortowo i żadnemu innemu lekarzowi nie ufam bardziej!
Dr patrzy na pacjenta, jego zdrowie, kompleksowo a nie tylko pod kątem swojej specjalności. Dzięki Niej dowiedziałam się, że cierpię na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy. Interesuje Ją wszystko co może mieć wpływ na moje zdrowie i samopoczucie. Mogę o wszystko zapytać i uzyskuję zrozumiałą odpowiedź. Świetny lekarz, życzliwa i bardzo mądra kobieta.
Opinia dodana przez: Tamara
W związku z tą absurdalną opinią wystawiona przez chorą osobę wobec ,której toczy się postępowanie sądowe, sprawa jest już w prokuraturze.

Psychiatrzy w Bydgoszczy