Psychiatra Bydgoszcz

- 73 lekarzy
Średnia ocen: 4,0/5
jest naprawde wspanialym psychoterapeuta, zdecydowanie mam do niego pelne zaufanie, pomaga mi w mojej chorobie bardzo i zauwaylam poswieca bardzo duzo czasu nie tylko mnie , ale i wszystkim pacjentom! jest doskonalym lekarzem z ogromna wiedza!, a co najwazniejsze jest bardzo oddany swojej pracy, i ma bardzo duzo wiedzy, i cierpliwosci! tak bez wachania polecilabym pana dr. kazdemu!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet prywatny
Gordona 13
85-796 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,0/5
Osoba odrealniona.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Swarzewska 26
85-731 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,9/5
Wizyty bardzo krótkie. Pani doktor zapisała mi bardzo silne leki, po których bardzo źle się czułam fizycznie i miałam bardzo niepokojące objawy związane z sercem, zawrotami głowy i omdleniami. Dostałam polecenie od P.Pilaczyńskiej żebym dzwoniła od razu gdy coś będzie się ze mną dziać podczas przyjmowania tych leków. Niestety za każdym razem kiedy dzwoniłam- w różne dni i o różnych porach i godzinach (oczywiście nigdy w nocy i zbyt póxnym ...
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,9/5
Z całego serca polecam! Dr Bartkowiaka to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy,uprzejmy,wrażliwy. Poświęca dużo czasu,tłumaczy, doradza, nie spieszy się. 14 lekarzy przez lata nie potrafiło pomoc a Dr. Bartkowiak po zaledwie 3 wizytach dobral leki dla mojego syna. Polecam a Doktorowi bardzo dziękuję za kilkuletnie już leczenie! Najlepszy!
Opinia dodana przez: B. S.

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,9/5
Mało kompetentna, mało profesjonalna, obraża pacjenta swoimi sugestiami. Byłam ze swoja podopieczną, sugerowała, że z tytułu opieki nad nią czerpię bliżej niesprecyzowane korzyści materialne. Altruizm jest dla niej podejściem kazuistycznym.
Opinia dodana przez: grażyna
+4 więcej

Dom Sue Ryder

Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,8/5
Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Żołnierz

Gabinet
Szelburg-Zarembiny 9
85-396 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,8/5
Pierwszy kontakt raczej neutralny. Ale następne wizyty bez zarzutu. Fachowa,spokojna i potrafiąca słuchać. A przede wszystkim trafna diagnoza i odpowiednie leczenie. Mnie
wyciągnęła z takiego fatalnego doła, że sam myślałem iż nie ma dla mnie ratunku . Zresztą inni lekarze nie potrafili zrobić nic. To jest lekarz nie doraźny ale na długie lata. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jacek
+3 więcej

Gabinet
Żmudzka 17/43
85-028 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,8/5
bardzo kompetentny lekarz, diagnozę postawił trafnie za pierwszym razem i odpowiednio dobrał leki SZCZERZE POLECAM
Opinia dodana przez: Anonim

Medseven
Rzeźniackiego 1D Bydgoszcz
85-791 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,5/5
Beznadziejna teoretyzująca kanalia, straszny bufon,
tłumaczy jakimś bełkotem medycznym, zapisuje mnuótwo niepotrzebnych leków
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,5/5
Pan Woźniak jest sympatyczny, a przynajmniej sprawia takie pozory; lecz niestety z postawieniem diagnozy nie było najlepiej, a z doborem leków wręcz fatalnie. Nie byłem na tyle naiwny, by spodziewać się cudu i całkowitego wyzdrowienia po kilku dniach; jednak dwa i pół miesiąca na lekach (które później inny specjalista, o większej "sławie" zakwestionował i kazał natychmiast odstawić)nie dało żadnych rezultatów, a wręcz pogorszyło sytuację. umówić się z panem Woźniakiem nie ...
Opinia dodana przez: Anonim

Psychiatrzy w BydgoszczyCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat