Psychiatra Bydgoszcz

W związku z tą absurdalną opinią wystawiona przez chorą osobę wobec ,której toczy się postępowanie sądowe, sprawa jest już w prokuraturze.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie dla Ciebie" w Bydgoszczy
Królowej Jadwigi 16
85-870 Bydgoszcz

Polecam.
Pomogła ... Nie od razu, nie za pierwszą wizytą ale dziś wiem, że zaufanie i cierpliwość pomogły.
Wizyty u innych, bardziej znanych i opiniotwórczych psychiatrów nie przyniosły efektów zdrowotnych a niestety efekty w postaci pustej kieszeni, przyjmowanie wynalazków leczniczych oraz popadanie w większe uzależnienie i stres.
Opinia dodana przez: Gruby, Bydgoszcz
jest naprawde wspanialym psychoterapeuta, zdecydowanie mam do niego pelne zaufanie, pomaga mi w mojej chorobie bardzo i zauwaylam poswieca bardzo duzo czasu nie tylko mnie , ale i wszystkim pacjentom! jest doskonalym lekarzem z ogromna wiedza!, a co najwazniejsze jest bardzo oddany swojej pracy, i ma bardzo duzo wiedzy, i cierpliwosci! tak bez wachania polecilabym pana dr. kazdemu!

Swarzewska 26
85-731 Bydgoszcz

Wizyty bardzo krótkie. Pani doktor zapisała mi bardzo silne leki, po których bardzo źle się czułam fizycznie i miałam bardzo niepokojące objawy związane z sercem, zawrotami głowy i omdleniami. Dostałam polecenie od P.Pilaczyńskiej żebym dzwoniła od razu gdy coś będzie się ze mną dziać podczas przyjmowania tych leków. Niestety za każdym razem kiedy dzwoniłam- w różne dni i o różnych porach i godzinach (oczywiście nigdy w nocy i zbyt póxnym ...

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Z całego serca polecam! Dr Bartkowiaka to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy,uprzejmy,wrażliwy. Poświęca dużo czasu,tłumaczy, doradza, nie spieszy się. 14 lekarzy przez lata nie potrafiło pomoc a Dr. Bartkowiak po zaledwie 3 wizytach dobral leki dla mojego syna. Polecam a Doktorowi bardzo dziękuję za kilkuletnie już leczenie! Najlepszy!
Opinia dodana przez: B. S.

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Bydgoszcz

Mało kompetentna, mało profesjonalna, obraża pacjenta swoimi sugestiami. Byłam ze swoja podopieczną, sugerowała, że z tytułu opieki nad nią czerpię bliżej niesprecyzowane korzyści materialne. Altruizm jest dla niej podejściem kazuistycznym.
Opinia dodana przez: grażyna

Dom Sue Ryder

Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Żołnierz

Szelburg-Zarembiny 9
85-396 Bydgoszcz

Pierwszy kontakt raczej neutralny. Ale następne wizyty bez zarzutu. Fachowa,spokojna i potrafiąca słuchać. A przede wszystkim trafna diagnoza i odpowiednie leczenie. Mnie
wyciągnęła z takiego fatalnego doła, że sam myślałem iż nie ma dla mnie ratunku . Zresztą inni lekarze nie potrafili zrobić nic. To jest lekarz nie doraźny ale na długie lata. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jacek

Żmudzka 17/43
85-028 Bydgoszcz

bardzo kompetentny lekarz, diagnozę postawił trafnie za pierwszym razem i odpowiednio dobrał leki SZCZERZE POLECAM

Medseven
Rzeźniackiego 1D Bydgoszcz
85-791 Bydgoszcz

Beznadziejna teoretyzująca kanalia, straszny bufon,
tłumaczy jakimś bełkotem medycznym, zapisuje mnuótwo niepotrzebnych leków

Psychiatrzy w Bydgoszczy