Gdynia Psychiatra

Czy chodziło Ci o lekarzy:

ul.Armii Krajowej

Gdynia

Lekarz godny polecenia, zauważyłem u siebie szybką poprawę stanu zdrowia po kilku wizytach ogólnie polecam tego psychiatrę

Opinia dodana przez: Krzysztof

Krasickiego 11 lok. 2
81-377 Gdynia

dzieki za wszystko.metody sa tak skuteczne ,ze dzieki PANI jestem (normalna)

dzieki za wszystko.metody sa tak skuteczne ,ze dzieki PANI jestem (normalna)

NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego
ul. Romualda Traugutta 9
81-384 Gdynia

Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Pani doktor Annie Wojtas za opiekę jaką roztoczyła nade mną. Jeszcze gdy byłem facetem w "sile wieku" moje życie wyglądało jak u innych, przynosiło problemy które rozwiązywałem, przynosiło też chwile radości - ot normalka. Byłem podporą dla bliskich. Potem coś się zmieniło, miewałem stany z którymi się nie zgadzałem, dobiegające od mojej natury. Po którymś incydencie zdecydowałem się pójść do lekarza. Trafiałem z rąk do rąk, a choroba rozwijała się. Bezkarnie okradała mnie z wszelkiej przyjemności, okradała z czasu jaki mi dano, z aktywności. Popychała do niemocy i beznadziei. Z podpory stałem się ciężarem, szczególnie dla żony. W moim życiu odtąd istniały tylko 2 rzeczy: PRACA która stała się przykrym obowiązkiem i ŁÓŻKO które ciągnęło jak magnes. Spałem po 12 - 14 godzin a budziłem się zmęczony. W łóżku szukałem ucieczki od codzienności, od kontaktów z ludźmi a ono wciągało mnie coraz głębiej w czarną otchłań. Myśli moje krążyły wokół nicości do której fizycznie chciałem znaleźć drogę. Czułem że koniec mojej udręki jest o krok, wokół bezsens a życie to tylko nie kończące się pasmo problemów. Doszedłem do wniosku że życie dla mnie jest za trudne i lepiej gdyby zgasło.
Nie pamiętam pierwszej wizyty u Pani doktor Anny Wojtas ani jak do niej trafiłem. Zdaję sobie sprawę że wówczas Pani doktor musiała prawidłowo mnie zdiagnozować bo zmieniła leki. Leczę się u Pani doktor już kilka lat gdyż choroba zawładnęła mną całym, tzw. ciężki przypadek. Dzięki fachowym kompetencjom Pani doktor zobaczyłem światełko w tunelu. Choroba ciągle wracała, wracała znienacka. Ziemia się rozstępowała a otchłań nie miała dna. Z czasem jednak nawroty były rzadsze a w czarnej studni pojawiło się twarde dno, wiedziałem że głębiej już mnie nie wciągnie. Cierpliwa praca Pani doktor przynosiła efekty. Dziś też czasem miewam epizody ale potrafię wskazać konkretny powód który go wywołał i nie wpadam już w studnię, nazywam te epizody zboczeniem z "drogi życia do płytkiego rowu melioracyjnego" z którego wychodzę zazwyczaj po 2 - 3 dniach. Nie czuję się już chory choć mam świadomość że tylko regularne branie leków pozwala mi panować nad chorobą, kontrolować ją. Chcę cieszyć się życiem, chcę narzekać na to że dzień jest za krótki a nie jak przedtem że piekielnie za długi. NIE chcę żeby wróciły ponure dni z przeszłości. Jestem szczerze wdzięczny Pani doktor, dziękuję serdecznie za to że za jej pomocą wróciłem do normalności. Z moim przypadkiem mógł poradzić sobie tylko wysoce kompetentny lekarz, lekarz specjalista przez duże "S". Pozdrawiam, Zbigniew.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Aleja Piłsudskiego 30
81-400 Gdynia

PANI DOKTOR MARIA ŚWITLIK MA DUŻO EMPATII. SŁUCHA , PYTA I DORADZA. PRZEZ DEPRESJĘ MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA PSYCHIATRAMI . NIKT NIE ZAJĄŁ SIĘ MNĄ TAK CIEPŁO. WSPANIAŁA SPECJALISTKA CHOREJ DUSZY. MONIKA

Opinia dodana przez: monika

Syntonia - Poradnia Zdrowia Psychicznego w Gdyni
ulica Zgoda 9/1
81-361 Gdynia

Leczę się u dr Sołtysa od czterech lat. Bywały chwile, kiedy myślałam sobie, że chce we mnie pakować tylko leki - w dodatku neuroleptyki i tyle. Bywały też chwile, kiedy zachwycona po wizycie i psychoedukacyjnej rozmowie motywowałam się do pracy. Z perspektywy lat i samoświadomości mogę powiedzieć, że to dobry lekarz, który łączy farmakologię z terapią, do której zachęca pacjentów. Jak sam ostatnio stwierdził: oby dwie są jak nogi, potrzebne człowiekowi. Jedna bez drugiej w wielu przypadkach po prostu "nie chodzi". Jest niezwykle spokojnym, zrównoważonym ;) człowiekiem. Prowadzi mnie w leczeniu chad i bpd. Wielokrotnie próbowałam go sprowokować, bywałam trudną pacjentką, nie chciałam brać leków, a potem chciałam, jednak na moich warunkach. Nie stracił do mnie cierpliwości, nie unikał trudnych tematów a nawet kontaktował się z moją terapeutką w przypadku wątpliwości, co do mojego stanu zdrowia. Cieszę się, że znalazłam go, zwłaszcza, że było to w bardzo ciężkim dla mnie okresie i na NFZ. Polecam i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Alicja

Świętojańska 49 lok. 17
81-391 Gdynia

ale czy Pan Dr jeszcze przyjmuje? Ja pamiętam go ze Spółdzielni Lekarskiej na ul. Obrońców Wybrzeża....a potem kontakt się urwał. Bardzo żałuję.

Opinia dodana przez: Zygmunt Meller

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Pan Doktor nie ma równych sobie. Człowiek największej odwagi, Autorytet absolutny,warto zaufać Doktorowi "na przepadłe",nie pożałujemy.Alicja.

Opinia dodana przez: Alicja

Damroki 12/6
81-572 Gdynia

Bardzo sobie chwalę doktor Staszewską, leczę się już od niej od dłuższego czasu, bardzo mi pomagają wizyty u Pani Ewy, ostatnio pochwaliła mnie nawet, że biorę tabletki Braveran, bo lepiej jej sie ze mną wtedy współpracuje!!!:-)

Opinia dodana przez: Marco Psitti

Inżynierska 19
81-512 Gdynia

Korzystam z porad Pani Szumilewicz od dłuższego czasu. Borykałam się z depresją i zaburzeniami lękowymi. Wiele jej zwdzięczam, jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też życzliwym człowiekiem z ogromnym wyczuciem, szacunkiem dla pacjenta, znakomitym podejściem psychologicznym

Inżynierska 19
81-512 Gdynia

Z pełnym przekonaniem polecam tego doskonałego specjalistę z ogromnym doświadczeniem i fantastycznym podejściem do pacjenta, a jednocześnie miłego i dobrego człowieka.