Psychiatra Poznań

Bardzo dobra, ludzka lekarka
Dobry specjalista, wrażliwy człowiek
Duże doświadczenie i kompetencje.
Interesuje się pacjentem i jego środowiskiem
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Elżbieta Kanarecka-Pawlak

ulica Grunwaldzka 78
60-311 Poznań

Poleca, serdecznie oania doktor . Potrafi swietnie sluchac ze zrozumieniem nie patrzac na zegarek . Zawsze wita pacjetow z usmiechem na ustach patrzy woczy jest szczera bardzo dobrze dobrane leki swietna diagnoza za pierwszym podejsciem oddana temu co robi calym sercem. Przemila atmosfera nke czuc ze kestsie u lekarza . Ja ma wrazenie jak bymbyla na kawie u znajomej nie u psychiatry super podejscie do człowieka .
Opinia dodana przez: joaśka

lekarz Włodzimierz Cierpka

ulica Grunwaldzka 78
60-311 Poznań

Wspaniały lekarz do którego każdemu polecam iść,ale szkoda,że nie przyjmuje prywatnie.Doktorze proszę żyj 100 lat
Jestem pod wrażeniem empatii i profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia Pani doktor. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.
Bardzo dziękuję za pomoc. Tomasz z Łodzi.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Maciej Bzowy

Bóżnicza 11
61-575 Poznań

Doktora Macieja Bzowego wybrałam trochę na "chybił trafił", ale nie żałuję. Wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Jest miły i uprzejmy, i co dla mnie ważne - punktualny, a to w dzisiejszych czasach rzadkość w gabinetach lekarskich. Czas wizyty mija niestety błyskawicznie. Cierpliwie i uważnie słucha, ale też dopytuje o szczegóły. Już na pierwszej wizycie trafnie dobrał mi leki. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Iwona Szymańska

Kościelna 46
Poznań

Mocno nie polecam, mało sympatycznej i dziwnej osoby, która nie dosyć ze tak naprawie nie pomogła, to ma dziwaczne zachowanie typu odbieranie tel. w trakcie wizyty i rzeczy typu nieprawidłowe komentaze (brak jakieś klepki w głowie lub byc poprawnym politycznie). Pani Doktor niech sie uda na kurs empatii lub poprawi metodologie zbierania wywiadu lekarskiego. Szkoda pieniędzy.
Opinia dodana przez: Joanna Grzymala

Marta Grzechowiak

Psychiatra

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

pani Dr. Marta Grzechowiak jest bardzo dobrym fachowo podchodzącym do swoich obowiązków lekarzem. Pomogła mi osobiscie oraz bliskiej mi osobie, z obserwacji na oddziale szpitalnym zaobserwoławem zaangażowanie pani dr w stosunku do pacjentów. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: zbyszek z

lekarz Elżbieta Pawlak-Gerke

Os. Pod Lipami 15/126
61-638 Poznań

Leczę się od ponad trzydziestu lat u doktor Gerke i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Godna polecenia jako lekarz psychiatra.
Opinia dodana przez: Henryka

Agnieszka Grodzka-Bartel

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

beznadziejna, wydaja jej sie że zawalanie prochami i decydowanie za pacjenta do niej należy, nie polecam unikajcie, mimo zgłaszanych objawów nie pomaga pacjentowi i nie reaguje na chęć obniżenia dawek, z niewiadomych przyczyn kuracja miała trwać 2 lata 2 lata minęły a ona że leki nie odstawia, wszystko się kręci o kase, będzie przywyczajenie do prochów odbicie i tak zwany "nawrót" zdaniem psychiatry co oznacza powrót do niej i uzależnienie ...
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Jan Jaracz

Poznań

Leczę się u prof. Jaracza już prawie 9 lat i w życiu bym nie zamienił tego wspaniałego człowieka na innego lekarza. Wszystkie powyższe opinie potwierdzam, a dodam jeszcze, że jestem trudnym pacjentem, a on mnie prowadzi z dużą cierpliwością. Zawsze otwarty, miły, z ogromną kulturą osobistą. Precyzyjnie wysłuchuje pacjenta i prowadzi rzetelną dokumentację przebiegu leczenia. Czasami się zastanawiam czy on ma w ogóle życie prywatne, bo leczy i w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Jarek

Psychiatrzy w Poznaniu