Psychiatra Poznań

lekarz Aleksandra Kucharska

Psychiatra

Poradnia Zdrowia Psychicznego "Centrum"
ulica Rybaki 1 A
61-883 Poznań

Bardzo sympatyczna Pani doktor, ale mam wrażenie że jest trochę za mało dociekliwa. Ale bierze pod uwagę wszystko co jej się powie i każda następna wizyta jest coraz lepsza
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Kąkolewski

Os. Rusa 130/28
61-245 Poznań

Ta osoba to lekarz z prawdziwego zdarzenia, znam wielu o tej sprecjalizacji i nigdy nie miałam do czynienia z tak ogromną kompetencją i rozpoznaniem źódla moich problemów co z tym lekarzem !!!!, bardzo polecam borykałam się z problemami nerwicy natręctw, lękowej i potem depresji w następstwie nie leczonej newriwcy, doktor po 50 minutach wiedział o mnie wszytsko, po dokładnym pogłębionym wywiadzie.
Wysłucha, doradzi, wskaże alternatywne metody leczenia, a co najważniejsze ...

lekarz Michał Michałowski

CEIBA Pracownia Psychoterapeutyczna
ul. Sczanieckiej 5A/1
60-215 Poznań

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem i umie pomagać ludziom. Posiada szósty zmysł. Jest prawie Aniołem :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agnieszka Łatkowska-Wojewoda

Os. Pod Lipami 15/126
61-638 Poznań

Ta pani nawet nie sprawia pozorów że interesuje się Twoimi problemami. Zapyta się o przyczynę- nie pyta się o skutek. Pierwsza wizyta trwała ledwo 15 min...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Grażyna Milewska

Psychiatra, Internista

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Paweł Kasperczyk

Psychiatra

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Po
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pana Doktora. Cierpliwy, dokładny, empatyczny, zaangażowany. Wytłumaczył działanie leków, które zalecił, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania i wątpliwości. Oby więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Dominika81

Anna Wilczyńska

Os. Kosmonautów 104 A
61-642 Poznań

Pani doktor to wspaniała osoba. Zawsze poświęcała mi wystarczającą ilość czasu, chętnie odpowiadała na pytania dotyczące leczenia i choroby. Dobrała bardzo trafnie leki, po których nastąpiła ogromna poprawa. Informuje też o zamiennikach i przewidywalnych cenach leku. Nie bagatelizuje obaw związanych z leczeniem, spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczy. W razie potrzeby nagłej konsultacji- wypisania zwolnienia, efektów ubocznych czy innych obaw, zawsze stara się znaleźć czas na dodatkowego pacjenta.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Jezus Chrystus

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Poznań

lekarz ten przyjmuje w trzeci poniedzialek miesiaca w kosciele pod wezwaniem sw Jana Apostola od 19:15 ul. forteczna w poznaniu :)
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wiesław Łukaszewicz

w.s.l.p

62-892 Poznań

Stanowczo przestrzegam przed tym lekarzem.Przez swoje złe podejście do pacjenta,odbębnić i wypad,może choremu zrujnować życie. Psychika,mózg to zbyt wielka odpowiedzialność,żeby oddać je w ręce kogoś takiego.To prawda, że tylko recepty wypisuje.A nawet tu popełnia błędy,że potem problem w aptece. Unikajcie też oddziału VI Szpitala w Kościanie,gdzie jest ordynatorem. To przechowalnia,nie oddział. Nikogo nic tam nie obchodzi. Cóż,jaki ordynator taka organizacja.

lekarz Andrzej Pogłodziński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Bardzo dobry Lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko leczy,ale daje wsparcie i cenne wskazówki. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: dorota

Psychiatrzy w Poznaniu