Psychiatra Poznań

lekarz Danuta Dudrak

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26
61-714 Poznań

czułam się odpytywana ze swojego życia, lekarka była niesympatyczna, opryskliwa, miałam wrażenie, że każe mi się wziąć w garść, przy czym ja się już "w garść" biorę siedem lat. Wizyta właściwie skończyła się na tym, ze podała mi kilka książek, któe powinnam przeczytać. Podważała kompetencje poprzedniego lekarza - co, jak wiem, jest mało profesjonalne. Całą wizytę suto okraszała przykładami ze swojego życia - dając mi do zrozumienia, że styl życia ...

lekarz Ewa Radecka-Graja

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

Os. Kosmonautów 12/46
61-627 Poznań

Nie wiedziała o wizycie umowionej 3 tygodnie wcześniej. Nie zapoznała się z kartoteką. Po trzech pytaniach na moczenie nocne u dziecka zapisała leki antydepresyjne. To nie jest lekarz.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Karolina Gattner

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

PANI DOKTOR GATTNER URATOWAŁA MI ŻYCIE.WSPANIAŁY CZŁOWIEK,KOBIETA,LEKARZ.KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.PANI DOKTOR ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Jerzy Tomaszewski

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Michał Dzięgielewski

Szamotulska 18
60-366 Poznań

Przemiły człowiek,ma doskonały kontakt z dzieckiem.Jeżeli masz kłopoty z synemlub córką,to polecam.Nie zawiedziesz się.

lekarz Kamila Pers-Michalak

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Pierwszy, który pomógł mojej córce. Wcześniej chodziłyśmy na wizyty do innych lekarzy, ale oni nie powinni leczyć dzieci. Dopiero Pani Kamila Pers-Michalak nam pomogła. Bardzo ciężko trafić do dobrego psychiatry dziecięcego w Poznaniu, ale tą Panią mogę polecić z pełnym przekonaniem.

lekarz Monika Pietrzak

Psychiatra

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

- uwaznie slucha pacjenta
- dopytuje co do poprzedniego leczenia
- mila
- odpowiada na zadane pytania
- leki mozliwie wywazone* - wniosek po miesiacu uzytkowania leków

dr Ireneusz Kańczukowski

Kasztelańska 23 lok. 2
60-316 Poznań

Jestem bardzo zadowolony. Konkretne, wyczerpujące informacje o chorobie. Pozytywnie
Na problemy ze snem zapisuje leki na schizofrenie, po których ludzki organizm wariuje. Na załamanie nerwowe proponuje szpital bo mówi że w inny sposób nie pomoże i to są osobiste problemy pacjenta i albo szpital albo niech sam sobie radzi Prośby o skierowanie do psychologa ignoruje jakby nagle nie ogłuchła. Nie słucha, człowiek i jego problemy w ogóle jej nie interesują, zachowuje się nieprzyjemnie.
Ten lekarz to zagrożenie.
Opinia dodana przez: izabela

lekarz Wioletta Kacprzak

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY.
PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

Psychiatrzy w Poznaniu