Psychiatra Warszawa

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

wizyta już od 100
Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych ...
Opinia dodana przez: ewa
Warszawa Psychiatra dr Renata Bobińska-Tyburska

dr Renata Bobińska-Tyburska

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Super lekarz , super kobieta , super babka, od pierwszej wizyty wie jaki jest problem i potrafi pomóc.
Opinia dodana przez: Joanna
Warszawa Psychiatra prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychoterapeuta, Psychiatra

Centrum Medyczne IPS
Korzona 111

Lekarz po prostu niemal doskonały :) Bardzo miły i cierpliwy, a przy tym wnikliwy i z zaangażowanym podejściem do pacjenta. Dobiera leki indywidualnie i adekwatnie do schorzenia i potrzeb pacjenta. POLECAM.
Warszawa Psychiatra lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 120
Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.
Opinia dodana przez: Ewa
Warszawa Psychiatra lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

wizyta już od 100
doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
Warszawa Psychiatra lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Ursynów, Warszawa

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym ...
Opinia dodana przez: Kamila
Warszawa Psychiatra lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania
Warszawa Psychiatra prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

Psychiatra, Pediatra

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Ursynów, Warszawa

Pani profesor to zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego byłam, bardzo dokładnie diagnozuje, słucha pacjenta z zainteresowaniem, przygląda się problemowi w wielu aspektach a nie powierzchownie, pani profesor przepisała mi leki, które od razu mi pomogły dlatego jestem bardzo zadowolona i polecam .
Opinia dodana przez: Angelika
Warszawa Psychiatra lekarz Anna Żebrowska

lekarz Anna Żebrowska

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

wizyta już od 70
Pani Doktor Anna Żebrowska w trudnym dla mnie momencie życia odegrała bardzo ważną rolę. Dzięki Jej profesjonalnemu, serdecznemu i "ludzkiemu" podejściu oswoiłam depresję. Przez wiele lat cierpiałam na powracające stany obniżonego nastroju, smutek i brak sensu życia. Dopiero Pani dok. Anna Żebrowska rozpoznała chorobę, otoczyła mnie swoją troską i zdecydowanym działaniem. Włączyła leki, ale co ważniejsze przekonała, że nie mam się czego wstydzić. Odpowiadała na moje mail'e, poświęcała swój czas, ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Longina Zalska

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

wizyta już od 170
Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

Psychiatrzy w Warszawie