Psychiatra Warszawa

lekarz Urszula Sadłowska

Gabinet Psychiatryczny
Grochowska 277/1

Nie polecam, bardzo gadatliwa za to mało konkretna. Nastawiona przede wszystkim na kreowanie swojego wizerunku w oczach pacjenta, ciągle się chwali jak to jest kompetentna i uczciwa i wykształcona. czasami przybiera to formy wręcz groteskowe np. gdy mówi że studiowała przez 15 lat ;)
Ponadto zmieniła lek bez informowania o tym pacjenta. Wobec reakcji pacjenta twierdziła że to ten sam lek tylko pod inną nazwą. Dopiero pod wpływem mojego argumentu ...
Opinia dodana przez: Kaja234

lekarz Urszula Żok-Jaroszewska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Urszula Żok-Jaroszewska
Limanowskiego 11 m 82

Ciepła, inteligentna i empatyczna osoba. Potrafi pomóc. Polecam każdemu wrażliwcowi:)

lekarz Tomasz Jaroszewski

NZOZ "RODENTIS"
ulica Limanowskiego 11/2

Mój pierwszy w życiu psychiatra który do mnie "przemówił" chociaż mówił niewiele. Jest niezwykle ciepłym i mądrym człowiekiem. Dał mi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że w każdej chwili mogę liczyć na jego wsparcie. Nie patrzy na zegarek (dlatego czasem trzeba trochę poczekać), poświęca naprawdę dużo czasu na wizytę co daje prawdziwy komfort - możliwość obgadania i wyczerpania "tematu. Naprawdę polecam, tak ja i mnie poleciła go znajoma.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marcin Binek

Filtrowa 70 lok. 42

Sprawdziłam na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej i na stronie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i okazało się, że dr Binek nie ma specjalizacji z psychiatrii ani certfikatu specjalisty terapii uzależnień. Mnie też nie pomógł ale znalazłam inne miejsce i sczęśliwie nie piję.

lekarz Iwona Grobel

Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii Psychomedica
Nabielaka 6 lokal 2

Doskonały lekarz. Od kilkunastu lat choruję na chorobę dwubiegunową afektywną i dopiero pani doktor Grobel ustawiła mi leki i skończył się koszmar. Bardzo dziękuję za pomoc i za nowe życie!

lekarz Joanna Michałowska

Piękna 68

Pani dr Michałowska jest bardzo mądrą i konkretną osobą. Doskonale dobiera leki. Okazuje zainteresowanie i szczerą troskę o życie i jakość życia pacjenta. Towarzyszy mi ze swoimi profesjonalnymi radami na kolejnych etapach mojego szczęśliwego już życia. Życzę wszystkim cierpiącym osobom by trafili właśnie do niej.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Józef Kłoskowski

Centrum Medyczne Damiana - Centrum Zdrowia Psychicznego - Racławicka
Racławicka 27

byłam wczoraj na wizycie u doktora w PZP.leczę się u niego ponad pół roku.
poprosiłam o zmianę leków,znam swój organizm wiem po których dobrze się czuję.
pan doktor przepisał mi leki,o które prosiłam.kilka miesięcy temu byłam wrakiem,nie chciało
mi się żyć.teraz normalnie funkcjonuję.nie trzeba do mnie wzywać karetki,bo z powodu
nerwicowych dusiłam się,wartości ciśnienia były tak wysokie,że zagrażało to mojemu życiu.niektóre opinie są bardzo niesprawiedliwe o p.kłoskowskim.osobiście Bardzo POLECAM wizyty ...
Opinia dodana przez: Liwia

dr Marek Wójcik

Psychiatra

Lekarz niemiły, nie słucha pacjenta, wywiad przeprowadzony po omacku, po którym przepisuje leki bez żadnych podstaw. Gdy pacjent nie widzi po prawy, a Wręcz pogarsza się jego stan, dalej nie słucha pacjenta i przepisuje zwiększone dawki leków, które bardzo źle wpływają na pacjenta. Lekarz jest bardzo opryskliwy. Dzięki takin lekarzom, można się załatwić do końca życia. I pogorszy swój stan zdrowia psychicznego jak i fizycznego. ODRADZAM!!!!

dr n. med. Kinga Jaworska

Przychodnia Lekarska "Wołoska"
ulica Wołoska 70

Dr Jaworska trzykrotnie wyciągała mnie z głębokiej depresji, moje ogromne zaufanie do niej wynika nie tylko z faktu, że jest najwyższej klasy specjalistą ale ma też ciepłe podejści, dające poczucie bezpieczeństwa, które jest konieczne aby powrócic do równowagi.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Borys Bekkarewicz

lecznica alfa lek

Pierwszy psychiatra, ktory dobrze dobral mi leki. Ale leczylam sie u niego kilka lat temu, wiec co do wieku - nie wypowiadam sie. Jednak np. mam babcie 85 letnia, ktorej jasnosc umyslu nie odbiega od tej obserwowanej u 50 latki. Takze, jesli funkcjonuje tak jak kiedys to polecam, jesli nie - nie zabieram glosu.

Psychiatrzy w Warszawie