Psycholog Dziecięcy

Psycholog dziecięcy Pszczyna  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 50

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Psycholog dziecięcy Wrocław mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

wizyta już od 90

Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Klimasa 47b/6
Krzyki, Wrocław

Pani psycholog została mi polecona przez moją znajomą. Mialam okazje byc u roznych specjalistow, a tu w koncu zostalam zwyczajnie wysluchana, otoczona wsparciem. Psycholog pomogła mi spojrzeć na sprawy mojego dziecka inaczej. Miałam i nadal jeszcze mam, ciężką sytuacje - rozwód z mezem, dziecko ma 6,5 lat, więc bardzo to przezywalo. Nie chciało spać, jesć, zaczęły się problemy z zachowaniem w zerowce, teraz jest w pierwszej klasie. Dzieki pani psycholog zmienilam podejscie do tego co się dzieje. Poprawa widoczna juz nastąpiła po paru wizytach i dzieki temu, że zaczelam zachowywac się wobec corki tak jak poradzila pani psycholog. Teraz nadal chodzi na spotkania, i chyba niebawem nie bedzie juz potrzeby regularnych wizyt , mam lepszy kontakt z nią. Dziękuję raz jeszcze za pomoc . Basia

Opinia dodana przez: Basia
Psycholog dziecięcy Olsztyn mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.

Opinia dodana przez: Tomek
Psycholog dziecięcy  mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Kamil
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog dziecięcy  mgr Anna Gonzalez - Szwacka

mgr Anna Gonzalez - Szwacka

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Lekarz z dużym doświadczeniem i cierpliwością. Co najważniejsze naszemu dziecku i nam pomogła pani Anna skutecznie.

Opinia dodana przez: Marlena
Psycholog Augustów mgr Elżbieta Chilicka

mgr Elżbieta Chilicka

Psycholog, Logopeda dziecięcy

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak też jest w przypadku mojego synka.Po każdej wizycie omawiamy postępy dziecka oraz dostaję wskazówki jak pracować z synem w domu.Terapia którą stosuje Pani Chilicka u mojego synka przyniosła wspaniałe rezultaty.Olaf jest dzisiaj dzieckiem mówiącym w minimalnym stopniu odstającym od swoich rówieśników.Polecam Panią Elżbietę Chilicką jest logopedą z powołania i oby więcej takich specjalistów w naszym regionie.

Opinia dodana przez: Lucyna K
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Magdalena Nagrodzka

mgr Magdalena Nagrodzka

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

GABINET PSYCHOTERAPII I COACHINGU MAGDALENA NAGRODZKA
ul. Korotyńskiego 42/34
Ochota, Warszawa

NAJLEPSZY PSYCHOLOG NA ŚWIECIE!!! Idąc nie swoją „scieżką” miałem już powyżej uszu psychologów wszelkiej maści, którzy tak naprawdę mieli mi nie wiele do zaoferowania, albo nie potrafili tej wiedzy przekazać?? Jedno z dwóch. Kiedy poznałem Panią Magister Nagrodzką, byłem zupełnie sam, chociaż wcześniej wydawało mi się, że otaczali mnie „przyjaciele”. Tak naprawdę żyłem w fałszu, złudzeniach i obłudzie. Teraz to wiem. Nigdy nie zapomnę pierwszej sesji z Panią Magdaleną. Była ostra. Tak ją pamiętam, pomimo, że Pani Magdalena jest osobą b. łagodną i ciepłą. Ostrzegła mnie na początku, że terapia to jest praca nie tylko psychoterapeuty, ale przede wszystkim moja i że da mi szanse, ale żebym wiedział, że nie robi wyjątków i „rezygnuje z ignorantów” - zapamiętałem te słowa Pani Magdaleno! Więc jeśli ktoś już podejmuje się terapii u Niej, niech wie, że nie jest u Niej lekko; od początku zmusza do pracy i do głębszego odkrywania. Wartościowa i mądra Kobieta!
Jestem Pani wdzięczny, bo dzięki Pani wyszedłem na prostą! I ma Pani w 100% rację, że nie o to chodzi, żeby było łatwo, tylko żeby było warto! Z Panią było warto, choć nie było łatwo… ;) Z Pani nieocenioną pomocą jestem wreszcie sobą i za to Pani SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
Krzysztof N.

Opinia dodana przez: Krzysztof
Psycholog dziecięcy Sieradz mgr Ewa Bienert

mgr Ewa Bienert

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Prywatna Praktyka Psychologiczno-Psychoterapeutyczna
Łódź
Sieradz

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do auta. Pani doktor zaproponowała też żeby zrobic badanie i napisać opinię psychologiczną o mnie po wypadku żeby dołączyć ją do papierów o odszkodowanie, rzeczywiście sie przydała. Pani psycholog jest bardzo wyrozumiała, ma wiedzę i dużo róznych rozwiązań proponuje. Godna polecenia i zaufania.

Opinia dodana przez: Ela