Psycholog Dziecięcy

mgr Marta Wiśniewska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 130

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje ...
Psycholog dziecięcy Wrocław mgr Dawid Karol Kołodziej

mgr Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Śródmieście, Wrocław

Pan Dawid to bardzo ciepły, miły, pełny empatii i godny zaufania specjalista. Do gabinetu trafiłam w kompletnej rozsypce, w najgorszym momencie mojego życia. Nie wiedziałam jak się pozbierać, jak ogarnąć swoje życie. Pan Dawid szybko pomógł mi uporać się z moimi problemami.

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!
Opinia dodana przez: Anna J.
Psycholog dziecięcy Sosnowiec  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 50

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
3 Maja 11
Sosnowiec

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i ...
Opinia dodana przez: Janka
Psycholog dziecięcy Wrocław mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

wizyta już od 90

Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Klimasa 47b/6
Krzyki, Wrocław

Pani psycholog została mi polecona przez moją znajomą. Mialam okazje byc u roznych specjalistow, a tu w koncu zostalam zwyczajnie wysluchana, otoczona wsparciem. Psycholog pomogła mi spojrzeć na sprawy mojego dziecka inaczej. Miałam i nadal jeszcze mam, ciężką sytuacje - rozwód z mezem, dziecko ma 6,5 lat, więc bardzo to przezywalo. Nie chciało spać, jesć, zaczęły się problemy z zachowaniem w zerowce, teraz jest w pierwszej klasie. Dzieki pani psycholog ...
Opinia dodana przez: Basia
Psycholog dziecięcy Olsztyn mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
Psycholog dziecięcy  mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Kamil
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

wizyta już od 120

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.
Opinia dodana przez: Anna
Psycholog dziecięcy  mgr Anna Gonzalez - Szwacka

mgr Anna Gonzalez - Szwacka

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Lekarz z dużym doświadczeniem i cierpliwością. Co najważniejsze naszemu dziecku i nam pomogła pani Anna skutecznie.
Opinia dodana przez: Marlena
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Zofia Sabat

mgr Zofia Sabat

wizyta już od 120

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście, aktualnie z mężem kończę terapię. Uzyskaliśmy pomoc i wyjaśniliśmy kilka problemów. Oboje pozytywnie oceniany terapię.
Opinia dodana przez: Elżbieta