Psycholog Dziecięcy

mgr Agnieszka Schab

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Ośrodek Psychoterapii Systemowej
Lea 21c/4

Wolny termin: 20 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Bek

Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Gabriela Narutowicza 2
Nowy Sącz

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga
Wolny termin: 21 Sie o 16:00. Sprawdź inny.
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Wolny termin: 22 Sie o 13:00. Sprawdź inny.

mgr Katarzyna Janiec-Piłat

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

mgr Anna Nykiel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Centrum Wspomagania Rozwoju Psychoruchowego Dziecka Małymi Krokami
ul.Dantyszka 22 lok. 53

Bardzo, bardzo konkretna i rzeczowa psycholog. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. I chociaż czasem trudno jest pogodzić się z diagnozą postawioną własnemu dziecku to na pewno jest dużo łatwiej dzięki temu, że Pani Magda od razu jasno stawia sprawę, mówi w czym tkwi problem i w jaki sposób można sobie z nim poradzić. Po kilku latach terapii nasze dziecko rozpoczęło edukację szkolną nie ustępując w niczym swoim rówieśnikom, a w niektórych aspektach nawet ich przewyższając. Dzięki Pani Magdzie mamy szczęśliwe dziecko i oczywiście my sami, jako rodzice jesteśmy szczęśliwi. Polecamy!!!

Opinia dodana przez: Kamila

mgr Małgorzata Wasilewska

Chwałkowice, Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

Mgr Karolina Cwynar

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Chwałkowice, Opole

Polecam gorąco, bardzo dobry specjalista, super podejście do dzieci, byłam mile zaskoczona tym bardziej, że moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami były bardzo nie miłe. Kilka wizyt rozwiązało problem. Polecam szczerze!

Opinia dodana przez: Marzena
Psycholog dziecięcy Łódź mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy
Psycholog dziecięcy Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka