Legionowo Psycholog

Psychoterapeuta, Psycholog

ANIMA. CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH
RYCERSKA 2B
Legionowo

Korzystałam z pomocy Pani Marty w zaledwie kilku spotkaniach. Jestem pacjentką z bólem przewlekłym i zostałam skierowana do Pani Magister przez neurochirurga dr Rafała Górskiego przed zabiegiem operacyjnym (Pani Magister i Doktor stanowią super duet ze wspaniałym podejściem do pacjenta). Pani Marta jest zaangażowana w problem pacjenta, atmosfera wizyty jest przyjazna , sprzyjająca otwieraniu się i odkrywaniu emocji.

Badanie psychologiczne trwało dość długo, ale z podejściem Pani Psycholog ten czas nawet dla mnie - osoby bardzo cierpiącej nie stanowił problemu. Pani Marta jest ciepłą osobą , bardzo dba o drugiego człowieka. Wykazuje ogromną cierpliwość do ludzi i z samej siebie widać , że lubi swoją pracę. Dokładnie wyjaśniła mi mechanizm w jakim funkcjonuje jako osoba cierpiąca z powodu bólu, dała mi konkretne wskazówki, które stosuję. POLECAM SPOTKANIE

Opinia dodana przez: Monika
Psycholog Legionowo mgr Ewa Mioduska

mgr Ewa Mioduska

Wizyty domowe, Psycholog

Ewa Mioduska
Ul. Władysława Reymonta 11
Legionowo

W ubiegłym roku gdy borykałam się z depresją udałam się na terapię do pani Ewy. Regularne spotkania z nią bardzo mi pomogły, w jej towarzystwie poczułam się bezpiecznie i spokojnie. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Gabinet psychologiczno - pedagogiczny "Butterfly time"

05-120 Legionowo

"Życie to piękny dar" dany nam niestety nie na zawsze. 5 lat temu straciłam męża, najlepszego przyjaciela i ojca moich ukochanych dzieci. Trudny i bolesny czas dla mnie ale bolało jeszcze bardziej bo dzieci straciły najlepszego ojca jakiego mogłam sobie dla nich wymarzyć. Niewyobrażalne cierpienie, lęk i strach co z nami będzie. Dr. Agnieszka Balla pomogła nam przejść przez ten dramatyczny moment naszego życia - żyjemy, cieszymy się ....pomimo.....
W ...

W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych referencji? On czuł pomoc ja czułam, że z dnia na dzień dzieci odzyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko w atmosferze przyjaźni i z absolutną dyskrecją. Zakładam, że metody dotarcia do każdego pacjenta są różne w zależności od wieku, stopnia skomplikowania problemu. O tym co działo się w gabinecie wiedziałam jedynie z relacji dzieci, przede wszystkim widziałam wyraźną poprawę w ich samopoczuciu i to mnie też umacniało.
Do dziś mam profesjonalne wsparcie dr. Agnieszki pomaga mi zrozumieć moich nastoletnich już synów.
Kocham moich chłopców i cieszę się, że są pogodni, przebojowi, cieszą się życiem, uprawiają sport, mają przyjaciół, przeżywają pierwszą miłość - bardzo duża w tym zasługa dr. Agnieszki - nie znam drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę osoby, która by z takim oddaniem i wyczuciem pomagała innym.

Opinia dodana przez: Marlena

Zegrzyńska 47/18
05-119 Legionowo

Super specjalista!!! Ma dobre podejście psychologiczne do dziecka zawsze pomoże w problemie do rozwiązania dla dziecka
Polecam

Polecam