Łódź Psycholog

wizyta już od 50

Centrum Medyczne Remedium
gen. J. Dąbrowskiego 15B
Łódź

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Psycholog Łódź mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

wizyta już od 80

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
90-437 Śródmieście, Łódź

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.

Opinia dodana przez: Marcin
Psycholog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z ...

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika
Psycholog Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.

Opinia dodana przez: Izabella
Psycholog Łódź mgr Ewa Bienert

mgr Ewa Bienert

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

wizyta już od 120

Sąd Okręgowy w Łodzi
Plac Dąbroskiego
Łódź

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do auta. Pani doktor zaproponowała też żeby zrobic badanie i napisać opinię psychologiczną o mnie po wypadku żeby dołączyć ją do papierów o odszkodowanie, rzeczywiście sie przydała. Pani psycholog jest bardzo wyrozumiała, ma wiedzę i dużo róznych rozwiązań proponuje. Godna polecenia i zaufania.

Opinia dodana przez: Ela
Psycholog Łódź mgr Anna Leśnikowska-Jaros

mgr Anna Leśnikowska-Jaros

Psycholog

wizyta już od 90

Work Place 59
Ul. Piotrkowska 59
Śródmieście, Łódź

Bardzo konkretna, korzystam od kilku lat z krótkich sesji, czasem nawet tylko telefonicznych. Na podstawie nielicznych danych wyciąga trafne wnioski. Pomogła mi inaczej spojrzeć na problemy - dzięki temu rozwiązałam je sama. Ponadto wspiera mój bieżący rozwój i swoje cele osiągam czasem łatwiej czasem szybciej. Może wydawać się chłodna w pierwszym kontakcie, ale jest po prostu rzeczowa i racjonalna.

Opinia dodana przez: Hanna

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
90-030 Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I OGROM PRACY.

Opinia dodana przez: Marcin Ciechański

mgr Ewa Bienert

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

wizyta już od 100

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!

Opinia dodana przez: Ewa Bienert