Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika

Bytom

Psycholog Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 180

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Psycholog Nowy Targ mgr Aleksandra Kasztalska

Gabinet Aleksandra Kasztalska
Kowaniec 171a
34-400 Nowy Targ

Pani Aleksando dziękuję. Wreszcie ktoś był mi w stanie pomóc. Tyle lat musiałam czekać.
Gorąco polecam panią psycholog.

Gorąco polecam panią psycholog.

Psychoterapeuta Kraków dr n. hum. Jerzy Korzewski

dr n. hum. Jerzy Korzewski

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10

Do Doktorza Korzewskiego trafiłem (miałem 24 lata) w bardzo trudnej sytuacji psychicznej. Cierpiałem na bardzo mocne zaburzenia lękowe (lęk przed lękiem) i fobię społeczną co siłą rzeczy skutkowało odizolowaniem się od świata, ludzi i rezygnacją z aktywnego trybu życia. Żadne słowa nie oddadzą z jakim cierpieniem to zaburzenie się wiąże. Przeczytałem mnóstwo książek na temat samopomocy ale nie potrafiłem zmniejszyć chociaż trochę napięcia, które towarzyszyło mi 24 godziny na dobę. Dlatego postanowiłem poszukać pomocy. Tak trafiłem do Doktora Korzewskiego co było początkiem procesu leczniczego. Jego postawa pełna wyrozumiałości oraz doświadczenie w radzeniu sobie z tego typu problemami pomogły wrócić mi do formy. Już kilka spotkań dało mi nadzieję, której tak bardzo potrzebowałem. Po podzieleniu się swoją historią z Dr Korzewskim, zaczęliśmy się krok po kroku wspólnie przyglądać temu co się dzieje ze mną i poprzez zastosowanie odpowiednich metod zaczęliśmy stopniowo odciążać ciało oraz psychikę z nadmiaru napięcia i lęku. Teraz udało mi się wrócić na studia i pójść do pracy, czyli zrobić coś co przed podjęciem leczenia było dla mnie nie do pomyślenia. Jeśli, ktoś chce poszukać profesjonalnej pomocy, i po prostu przestać niepotrzebnie cierpieć i dołować się, niech spróbuje pracy z Osobą która wie co zrobić z tym nieznośnym lękiem i fobią społeczną. Naprawdę można sobie pomóc.

Psycholog Warszawa mgr Aneta Kaluba

możeSZ Aneta Kaluba
Jasna 19 (wejście główne od Placu Dąbrowskiego 1)

Psycholog Kraków mgr Filip Grabowski

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Stuktura - laboratotium psychoterapii
Pułaskiego 19/3
Katowice

Do pani Kasi trafiłam z powodu sytuacji kryzysowej w moim życiu, z którą związany jest stan depresyjny. Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była dobra decyzja. Z Pani Kasi emanuje ciepło i zrozumienie, czuję się przy niej swobodnie i potrafię się otworzyć. Cały czas pracujemy nad polepszeniem mojego stanu i jeszcze długa droga przed nami. Ale już na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że te spotkania bardzo dużo mi dają. Skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad sobą i nad tym w jaki sposób odbieram świat. A co najważniejsze, doszłam do tego, że odczuwanie złych emocji nie jest niczym niewłaściwym. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Eliza
Psycholog Katowice mgr Marek Podleszański