Psycholog Śródmieście Warszawa

dr Wojciech Wypler

Help-medical.pl
ul. Marszałkowska 58 lok. 56
Śródmieście, Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć

Opinia dodana przez: Dominika
Psycholog kliniczny Warszawa mgr Katarzyna  Regent - Nguyen

Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka
Wiejska 20/136, V piętro
Śródmieście, Warszawa

Najlepsza w Warszawie, już tyle razy próbowałam ale po raz pierwszy ktoś ewidentnie rozumie doskonale co mówię, pomaga szukać rozwiązań, chce pomóc

Opinia dodana przez: Dorota
Psycholog Warszawa mgr Julia Otto

mgr Julia Otto

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.75
Śródmieście, Warszawa

Polecam Panią Julię Otto jako naprawdę bardzo dobrego psychologa i terapeutę. To niezwykle uważna i słuchająca terapeutka, która nigdy nie podaje nic gotowego na tacy. W trakcie naszych sesji to ja sam dzięki jej pomocy dochodziłem do ważnych dla mnie wniosków. Dziękuję Pani Julio raz jeszcze.

Opinia dodana przez: Dariusz
Psycholog Warszawa mgr Piotr Nowak

VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236
Śródmieście, Warszawa

Jakiś czas temu Ja i mój mąż mieliśmy duże problemy ze współżyciem - kierowały nami inne oczekiwania. Utrudniało to nasze relacje, coraz częściej się kłóciliśmy; emocje związane z tym problemem zaczęły przekładać się na inne sfery naszego życia. Staliśmy się dla siebie niemili i oziębli. Bardzo się bałam że to początek końca naszego małżeństwa. Wtedy postanowiłam udać się do specjalisty. Szukając w internecie zauważyłam że Pan Piotr Nowak ma bardzo dobre opinie. Namówiłam męża i zaczęliśmy terapię............. Dziś w sferze seksualnej dogadujemy się bez słów i jest cudownie. Czerpiemy radość z naszego związku. Jesteśmy uważani przez znajomych jako wzorowe małżeństwo i tak się czujemy. To wszystko zawdzięczamy Panu Piotrowi Nowakowi. Podszedł do naszego problemu w sposób bardzo kompetentny i profesjonalny. Gorąco polecamy.

Opinia dodana przez: Ewa
Psycholog Warszawa mgr Edyta Leszczyńska

mgr Edyta Leszczyńska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

zgłosiłam się na wizytę do pani edyty przez czysty przypadek, nie do końca wiedząc jak to wszystko bedzie wyglądac. moim problemem była nieumiejętność poradzenia sobie w sytuacji utraty pracy. zniecheciłam sie do zycia do tego stopnia, ze cale dnie spedzialam nie wychodzac z domu. To czego dokonala pani psycholog jest dla mnie cudem. tchneła mnie nadzieją i wiarą w lepsze jutro, dała siły do działania. nikt z rodziny tego nie potrafił. naprawde pomoc udzielona dała świetne efekty. dziekuje i polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Aleksandra
Psycholog Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA
Ul. Puławska 11 lok. 11
Śródmieście, Warszawa

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i pomoc mi się przełamać, baaaardzo empatyczna osoba, 100% profesjonalizmu, bardzo dąży do doprowadzenia do autonomicznego działania Klienta...mogłabym pisać i pisać ale najważniejsze jest to, że naprawdę potrafi pomóc.M.

Psycholog Warszawa mgr Katarzyna Malinowska

Twoja Przestrzeń