Psycholog

mgr Marta Dymowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, ...
Opinia dodana przez: Barbara
Psycholog Kraków mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Stare Miasto, Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Psycholog Łódź mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

wizyta już od 80

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
90-437 Śródmieście, Łódź

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.
Opinia dodana przez: Marcin
Psycholog Warszawa dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Ochota, Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika
Psycholog Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
Psycholog Wrocław mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

wizyta już od 120

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
Psycholog Warszawa mgr Aleksandra Otawa

mgr Aleksandra Otawa

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Po ok. 2 latach współpracy mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i największą ekspresją, że Pani Aleksandra ... no właśnie.. jak oddać to wszystko.. Pani Aleksandra jest po prostu najlepsza ;) Bywa bezwzględna ale bywa też najlepszą inspiracją do tego aby jednak powalczyć o ten jeden dzień więcej. A na końcu dowiesz się, że cała ta moc jest w Tobie i zaczniesz zdobywać świat.
Psycholog Wrocław dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

wizyta już od 100

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa
Psycholog Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Seksuolog, Psychoterapeuta

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek
Psycholog Wrocław mgr Lena Frankowska

mgr Lena Frankowska

Seksuolog, Psycholog

wizyta już od 50

Gabinet psychologiczny
Widna, boczna Armii Krajowej, 50-543
Wrocław

Serdecznie polecamy Panią Lenę jako kompetentną specjalistkę od problemów sercowych. Jestesmy zadowoleni ze spotkań, wiele nam wyjasniły, kłotnie ucichły. Dziekujemy
Opinia dodana przez: Bartek i Jagna