Psycholog

wizyta już od 100

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
ul. Klimasa 47b/6
Krzyki, Wrocław

Jestem w trakcie terapii u Pani Agnieszki i wreszcie czuję, że to jest odpowiedni dla mnie specjalista. Ma świetne spojrzenie na moje trudności, daje mi informacje zwrotne, co jest dla mnie bardzo ważne. Czuję, że moje życie idzie ku lepszemu. Polecam tą specjalistkę całym sercem!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, ...
Opinia dodana przez: Barbara
Psycholog Katowice dr Dariusz Pysz-Waberski

dr Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 50

Centrum Psychologii i Seksuologii
RYMERA 4/8
Katowice

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i ...
Opinia dodana przez: Janka
Psycholog Kraków mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Stare Miasto, Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Psycholog Łódź mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

wizyta już od 80

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
90-437 Śródmieście, Łódź

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.
Opinia dodana przez: Marcin
Psycholog Warszawa dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Ochota, Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika
Psycholog Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
Psycholog Wrocław mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

wizyta już od 120

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
Psycholog Warszawa mgr Aleksandra Otawa

mgr Aleksandra Otawa

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Po ok. 2 latach współpracy mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i największą ekspresją, że Pani Aleksandra ... no właśnie.. jak oddać to wszystko.. Pani Aleksandra jest po prostu najlepsza ;) Bywa bezwzględna ale bywa też najlepszą inspiracją do tego aby jednak powalczyć o ten jeden dzień więcej. A na końcu dowiesz się, że cała ta moc jest w Tobie i zaczniesz zdobywać świat.
Psycholog Wrocław dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

wizyta już od 100

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa