Psycholog

Psycholog dziecięcy Olsztyn mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
Psycholog Wrocław mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
Psycholog  mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Kamil
Psycholog Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 100

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia
Psycholog Poznań mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Jeżyckie Osiedle, Poznań

dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami
Psycholog Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

wizyta już od 120

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.
Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 130

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)
Opinia dodana przez: Patryk
Psycholog  mgr Jacek Sędkiewicz

mgr Jacek Sędkiewicz

Psychoterapeuta, Psycholog

wizyta już od 100

Najlepsze co mogło zdarzyć się w moim życiu, to spotkać na swojej drodze doktora Jacka Sędkiewicza. Uważny, wnikliwy, wyjątkowy. Celnymi puentami trafia w sedno sprawy. Odwołując się do przykładów ze swojego życia potrafi rozśmieszyć do łez. Wynajduje cudowne, motywujące filmiki. Byłam na dnie rozpaczy po rozpadzie mojego toksycznego związku. Żadnej woli życia. Brzmi absurdalnie - jak można być w rozpaczy, kiedy w takiej sytuacji należałoby by się tylko cieszyć. Ale ...
Psycholog  mgr Tomasz Mieszkowski

mgr Tomasz Mieszkowski

Psychoterapeuta, Psycholog

Na depresje polecam Pana Mieszkowskiego, przyjmował mnie w Psychologgia na ul. Chmielnej. Pozdrawiam i życzę zdrowia :)
Opinia dodana przez: Wanda
Psycholog Wieluń mgr Aleksandra Bielawska-Mostowa

Aleksandra Bielawska-Mostowa
ul. Wojska Polskiego 2
Wieluń

Polecam, Pani psycholog bardzo sympatyczna i fachowa. Od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie co za tym idzie nie czułem się nieswojo a wręcz Pani doktor stworzyła domową atmosferę.
Opinia dodana przez: tomek