Psychoterapeuta Kraków

mgr Łukasz Kaczmarczyk

Psychoanalityk, Psycholog

psycholog, gabinet psychoterapii
ul. Dominikańska 3/5

Bardzo polecam Pana Łukasza. Dzięki psychoterapii u niego byłam w stanie poradzić sobie z problemami, które wcześniej wydawały mi się nie do rozwiązania.

mgr Małgorzata Wolska

Psychoterapeuta

ambulatorium terapii rodzinnej

Kraków

Bardzo dobry, życzliwy pełen ciepła i współczucia człowiek. Jest szczery w swoim zachowaniu,słucha bo umie, nie bo musi. Lekarz z powołania, nie tylko dla pieniądza.Pozdrawiam serdecznie
Kraków Psychoterapeuta mgr Marta Hejnar

mgr Marta Hejnar

Coach, Psychoterapeuta

Gabinet Kraków lub sesje Online Marta Hejnar
Montwiłła-Mireckiego 10/20

wizyta już od 130
Marta dużo czuje, czuje więcej niż jej Klient wypowiada. Dlatego też jest w stanie poprzez rozmowę, zadawane pytania, dotrzeć do wnętrza, do tego co stanowi sedno sprawy - np głębokich potrzeb, motywacji, tego co blokuje lub też jest wołaniem z głębi serca. Marta z pewnością jest coachem i terapeutą, który pomaga, aby w znaczący sposób ruszyć naprzód.
Dodatkowo posiada oprócz swojej wiedzy terapeutycznej, coachingowej, ogromne doświadczenie w pracy w ...

mgr Anna Małecka

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapeutyczny
Plac Sikorskiego 11

Polecam moją terapeutkę, bo wiem że o dobrego terapeutę trudno. Czuję się wysłuchana i zaopiekowana choć czasami nie jest łatwo i trudno przyjąć to co słyszę ale potem okazuje się że jest inaczej, lepiej.

dr n. med. Stanisław Wójcik

Internista, Seksuolog

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7

Przekupny impertynencki⚠️❗❗❗⚠️Myślę że przekupstwo i brak perspektyw cię dopadnie a starzem się nie osłonisz na dzisiaj żegnam. Klnie wybucha kłamie, wyzywa opisuje gupoty
Opinia dodana przez: Krystian

mgr Agnieszka Krzyżanowska

Ul. Widok 22

Bardzo miła i sympatyczna osoba. Można wyczuć pewien dystans czasami ale to chyba specyfika zawodu. Kiedy trzeba jest empatyczna. I z własnego doświadczenia wiem, że dobrze przygotowana do zawodu. Polecam tę Panią.

mgr Anna Pyla-Mazur

Inmentis
pl. Matejki 9/9

Wstrzymywałem się z wystawieniem komentarza, bo pomyślałem, że zrobię to po kilku wizytach. Dzisiaj było to 10 spotkanie i mogę powiedzieć, że jeśli ktoś ma problemy natury psychologicznej to śmiało może udać się do Pani psycholog. Dla mnie to nie pierwszy terapeuta ale na pewno mogę powiedzieć, że jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia. Nie pisałbym tego gdyby tak nie było.

mgr Magdalena Pikulska

Prywatny Gabinet
ul. Smocza 4a/12
Kraków

Bardzo dobra Pani psycholog. Po śmierci brata pomogła mojej mamie uporać się z pogłębiającą depresją. Mimo wielu obaw mamie udało się pomóc, znów zaczyna cieszyć się z życia. Może jeszcze nie jest jak dawniej (bo pewnie już nigdy nie będzie) ale wierzę, że dalsza terapia przyniesie efekty. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani Magdo samych sukcesów, dziękujemy!
Opinia dodana przez: Antosia
Kraków Psychoterapeuta mgr Magdalena Kubica

mgr Magdalena Kubica

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7

wizyta już od 100
Ze swoją opinią zwlekałam dość długo. Byłam na paru spotkaniach u Pani Magdaleny pięć lat temu. I mimo, że minęło już dużo czasu, wciąż mam żal. Pamiętam, jak z trudem opowiedziałam jedną historię z dzieciństwa związaną z nadużyciami wobec mnie na tle seksualnym. Pani M. stwierdziła, że "dzieci czasem wymyślają sobie takie rzeczy". Poczułam się okropnie, zapytałam Panią M. czy według niej to sobie wszystko wymyśliłam. "Ja tego nie powiedziałam" ...
Opinia dodana przez: Hydrangea

mgr Marcin Bielecki