Poznań Psychoterapeuta

Czy chodziło Ci o lekarzy:

ulica Szkolna 2a
46-061 Zimnice Wielkie

Wolny termin: 19 Lip o 08:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Psychoterapeuta Poznań mgr Daria Rybarczyk

AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
Spławie 48
Poznań

Takich terapeutów jak pani Daria to szukać ze świecą. Bardzo kompetentna i rzetelna osoba do której warto się udać gdy ma się podobne problemy do takich które ja miałam, wstyd się przyznać ale jestem już niepijącą alkoholiczkom. Wcześniej nie potrafiłam funkcjonować na trzeźwo ale po terapii i zrozumieniu wielu rzeczy umiem już żyć na trzeźwo a to zasługa pani Darii! Bardzo dziękuje.

Opinia dodana przez: Martyna Materska
Psychoterapeuta Poznań mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Jeżyckie Osiedle, Poznań

dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami

Poznań

Rewelacyjna kobieta! Ma ogromny zasób wiedzy i przede wszystkim doświadczenie oraz niestandardowe podejście do małego człowieka i jego kompetencji. Bardzo się cieszę, że moje dziecko trafiło do pani Joanny, bo dzięki niej utwierdziłam się w przekonaniu, że mam wspaniałego syna, który potrafi zaskakiwać, ale pozytywnie. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na smsy i e-maile.

mgr Lucyna Raczkowiak

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam, Pani Lucyna kilka lat temu bardzo mi pomogła, pozostaję w kontakcie do dzisiaj. Pozdrawiam i dziękuję

Opinia dodana przez: Grzesiek
Psychoterapeuta Poznań mgr Aleksandra Stanek

mgr Aleksandra Stanek

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ul. Jackowskiego 38/3
Jeżyce, Poznań

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.

Opinia dodana przez: Sandra

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jest wspaniałą osobą, kompetentną, cierpliwą, posiadającą szeroką wiedzę. Pomimo mojego wycofania w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobrze mi się z nią rozmawia. POLECAM

Opinia dodana przez: Gosia9292 gosia-marko

Centrum Tomatis

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. Utrudnienie czasowe - czekaliśmy 2 miesiące na wizyty wieczorne, rano nie ma problemów z rejestracją, ale od 16 tak.

Psychoterapeuta Poznań dr Bartosz Piasecki

dr Bartosz Piasecki

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Rynek Jeżycki, Poznań

dobry człowiek. świetny psycholog. skuteczny. subtelny. szybko pomaga. ma poczucie humoru i korzysta z niego :) polecam.

Opinia dodana przez: monika

mgr Dominika Widelska-Łasińska

Spotkania odbywają się w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU
ul. Chełmońskiego 17/11
61-842 Poznań

Do Pani psycholog zgłosiłam się w momencie nagromadzenia problemów w różnych sferach mojego życia. Konflikty w pracy, ciągłe nieporozumienia i kłótnie z partnerem, pretensje rodziny, czułam się osamotniona, smutna i bezradna. Nie miałam już siły, nie wiedziałam czy naprawdę to ja ciągle robię coś nie tak czy też jestem niesprawiedliwie osądzana. Wtedy chyba po przeczytaniu jakiegoś artykułu w Internecie zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Miałam nadzieję, że to jakoś mi pomoże choć tak naprawdę nie miałam pojęcia w jaki sposób miałoby to działać. Pani psycholog okazała się sympatyczną osobą, wsłuchaną we mnie, empatyczną ale i konkretną. Po dwóch spotkaniach zaproponowała psychoterapię. Nie sądziłam wtedy jaka to będzie trudna i ciężka praca i ile zaangażowania wymaga. A wydawałoby się takie proste… przyjść i mówić. Przekonałam się też, że nie ma co liczyć na jakieś natychmiastowe i nagłe cuda, to raczej powolny proces przynoszący postęp. U mnie trwa już ponad pół roku i chyba jest lepiej. Piszę tak ostrożnie żeby nie zapeszyć ale tak naprawdę czuję, że jest dużo lepiej! Taka podróż wgłąb siebie przydałaby się chyba wszystkim. Polecam, Karolina G.