Psychoterapeuta Śródmieście Warszawa

dr Wojciech Wypler

Help-medical.pl
ul. Marszałkowska 58 lok. 56
Śródmieście, Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć

Opinia dodana przez: Dominika
Psychoterapeuta Warszawa mgr Bartosz Samitowski

mgr Bartosz Samitowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk

Centrum Psychologiczne Homini
Lekarska 3 lok. 1
Śródmieście, Warszawa

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!

Psychoterapeuta Warszawa mgr Julia Otto

mgr Julia Otto

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.75
Śródmieście, Warszawa

Polecam Panią Julię Otto jako naprawdę bardzo dobrego psychologa i terapeutę. To niezwykle uważna i słuchająca terapeutka, która nigdy nie podaje nic gotowego na tacy. W trakcie naszych sesji to ja sam dzięki jej pomocy dochodziłem do ważnych dla mnie wniosków. Dziękuję Pani Julio raz jeszcze.

Opinia dodana przez: Dariusz
Psychoterapeuta Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA
Ul. Puławska 11 lok. 11
Śródmieście, Warszawa

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i pomoc mi się przełamać, baaaardzo empatyczna osoba, 100% profesjonalizmu, bardzo dąży do doprowadzenia do autonomicznego działania Klienta...mogłabym pisać i pisać ale najważniejsze jest to, że naprawdę potrafi pomóc.M.

Psychoterapeuta Warszawa mgr Marlena Ewa Kazoń

Być w Harmonii
Nowy Świat 49/208
00-042 Śródmieście, Warszawa

Od lat cierpiałam na zaburzenia lękowe. Napady paniki utrudniały mi życie, nie mogłam chodzić do pracy, dużych sklepów,na pocztę czy do banku. Ciągle bałam się moich napadów lęku i paniki. Leki pomagały niewiele. W końcu zdecydowałam się na terapię nie mając wielkiej nadziei na zmianę. Ale już po kilku spotkaniach, gdzie nauczyłam się jak sobie w takich sytuacjach radzić i zrozumiałam co mi jest, przestałam się bać. I od tej pory było już tylko lepiej. Terapia jakis czas trwała ale było coraz lepiej. Obecnie mogę chodzić wszędzie gdzie chcę i od dłuższego czasu nawet nie muszę już brać leków. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Bardzo dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: Mariola
Psychoterapeuta Warszawa mgr Katarzyna Malinowska