Psychoterapeuta Grupowa

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 130

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Psychoterapeuta Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

wizyta już od 100

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psychoterapeuta Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z ...

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika
Psychoterapeuta Warszawa mgr Aleksandra Otawa

mgr Aleksandra Otawa

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Po ok. 2 latach współpracy mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i największą ekspresją, że Pani Aleksandra ... no właśnie.. jak oddać to wszystko.. Pani Aleksandra jest po prostu najlepsza ;) Bywa bezwzględna ale bywa też najlepszą inspiracją do tego aby jednak powalczyć o ten jeden dzień więcej. A na końcu dowiesz się, że cała ta moc jest w Tobie i zaczniesz zdobywać świat.

Psychoterapeuta Wrocław mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

wizyta już od 120

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.

Opinia dodana przez: Justyna
Psychoterapeuta Wrocław dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

wizyta już od 100

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!

Opinia dodana przez: Ewa
Psychoterapeuta Wrocław mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Bardzo dobra terapeutka, w stu procentach godna polecenia:
kompetentna, rzeczowa, mądra i doświadczona w pracy terapeutycznej.
Nasza współpraca terapeutyczna pomogła mi poprawić jakość życia, nauczyć się zdrowych relacji z innymi i z samą sobą.
Każde spotkanie z Dorotą daje większą świadomość siebie i własnego funkcjonowania.

Polecam każdemu, komu zależy na rozwoju osobistym i równowadze w życiu. Każdemu, kto tylko gotowy jest do pracy nad sobą.

Bardzo dobra terapeutka, w stu procentach godna polecenia:
kompetentna, rzeczowa, mądra i doświadczona w pracy terapeutycznej.

Jest to najlepsza inwestycja w siebie.

Opinia dodana przez: Anna
Psychoterapeuta Katowice mgr Magdalena Smoczyńska

Instytut Relacji
ul. Powstańców 36a / 3, domofon 203
Katowice

Świetna terapeutka! Pani Magda pomogła mi uporać się ze sobą po wielkiej stracie. Poza tym jest miła i sympatyczna. Pieniądze nieduże. polecam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Psychoterapeuta Wrocław mgr Alicja Biłozor

Gabinet Psychoterapeutyczny
ul. Powstańców Śl. 163/6
Krzyki, Wrocław

Ala Biłozor jest świetnym coachem i psychoterapeutką, rozumiejącą, mądrą, wnikliwą i cierpliwą, ale poza tym cudowną osobowością emanującą ciepłem i zrozumieniem. Zaczęłam spotykać się z Alą na sesjach coachingowych, a potem na psychoterapii. Sesje z Alą nie tylko pomogły mi w podjęciu ważnych decyzji zawodowych i życiowych, ale też dały siłę i wiarę we własne możliwości, wzmocniły poczucie własnej wartości i pozwoliły na głębsze zrozumienie zachowań innych ludzi wobec mnie. To z kolei uzmysłowiło mi, że mogę w większym stopniu wpływać na swoje życie. Dzięki Ali znalazłam więcej spokoju wewnętrznego oraz wyrozumiałości wobec własnych i cudzych słabości. Polecam każdemu, kto chciałby poprawić jakość swojego życia wewnętrznego.

Opinia dodana przez: Maryla
Psychoterapeuta Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Opinia dodana przez: Kasia