Filtruj terminy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Myślę że Pan doktor Gajdosz to lekarz który wkłada całe swoje serce, umysł i wszystkie siły w zawód który wykonuje. Jest człowiekiem bardzo angażującym się w problemy chorego, a przy okazji wspaniałym terapeutą.Co mi się bardzo podoba to fakt że lecząc lekami psychotropowymi bierze pod uwagę także ich negatywne skutki w związku z czym nie leczy przesadnymi dawkami. Jest lekarzem który zawsze wysłucha chorego i stara się dokładnie wgłębić w chorobę oraz sytuację życiową pacjenta.Jedyna rzecz która czasami trochę mi przeszkadzała w czasie leczenia szpitalnego to upór w leczeniu lekiem którego działanie odczuwałam negatywnie(w czasie pierwszych hospitalizacji).Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona ze współpracy z dr.Gajdoszem i polecam go innym chorym.

Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.

Opinia dodana przez: Michał
Psychiatra Łódź lek. med. Dariusz Janiak

lek. med. Dariusz Janiak

wizyta już od 150

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091
Śródmieście, Łódź

Naprawdę bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim. Charakteryzuje się kompetencjami oraz fachowością. Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Moim zdaniem lekarz ma prawdziwe powołanie - oby więcej takich specjalistów.

lekarz Paweł Skrzycki

wizyta już od 130

Polecam z całych sił, świetny lekarz, specjalista w każdym zakresie. Pomocny człowiek, fachowiec. Pierwszy lekarz, który cokolwiek był w stanie pomóc mojej córce, na prawdę dobry i sumienny człowiek.

Opinia dodana przez: Paulina

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Sylwii Reich. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Podczas wizyty czułam sie komfortowo, panowała przyjazna atmosfera. Idealnie dobrała leki do mojej choroby. Jest świetnym specjalista i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

dr n. med. Ewa Schaeffer

wizyta już od 130

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Ursynów, Warszawa

Przemiła Pani doktor, konkretna i sympatyczna, skupiła się na moim problemie i rozwiała moje wszystkie obawy co do przyjmowania leków, jestem wdzięczna za otrzymaną pomoc , na pewno wrócę do pani doktor.

Opinia dodana przez: Julia
Psychoterapeuta Kraków lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

wizyta już od 110

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Salwator, Kraków

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka
Psychoterapeuta Warszawa mgr Magdalena Peccabin