Pulmonolog W Okolicach Czerwieńsk

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lesław Widera
Wojska Polskiego 52
66-235 Torzym

Wspaniały człowiek,kompetentny,w czasie wizyty poświęca dużo czasu pacjentowi,jasno precyzuje stan zdrowia.Życzyłbym by takie podejście do potrzebującego pomocy lekarskiej było standardem wszędzie .

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Super lekarz.Pani doktor pracuję już chyba 50 lat,ale nie straciła młodzieńczej werwy i zapału do pracy.Dobry lekarz i dobry człowiek
Lekarz z sercem na dloni dla pacjentów... Jest bardzo dobrym specjalistą i skutecznie, konsekwentnie leczy do calkowitej poprawy... Z dużą życzliwością dla pacjenta... Bardzo pana doktora cenie i życzę duzo zdrowia i aby wiecej takich lekarzy bylo... Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Takich lekarzy jak dr...pająk jest bardzo mało jest to lekarka z zamiłowania i stara się pomóc choremu w pełnym tego słowa znaczeniu -dobierze leki indywidualnie na plus - dokładnie zbada osłucha -skieruje na badania diagnostyczne czy też leczenie szpitalne jeżeli jest taka potrzeba .Jeżeli ktoś ma schorzenia pulmonologiczne to polecam panią doktor - D .Pająk oddać się w jej ręce a napewno pomoże JA osobiscie jestem w kontakcie z panią ...

Zielona Góra

Rozpoznała astmę u syna na kontrolnej wizycie z innego powodu - po przypadkowym osłuchaniu i świstach w oskrzelach, włączyliśmy sterydy i wreszcie ustąpił kaszel nocny, który pediatra kazał hamować syropkami! Od tego czasu uparcie sprawdzamy kolejne alergeny i nic - ale Pani doktor się nie poddaje w znalezieniu przyczyny choroby ;) Drugie dziecko też u niej - od niemowlaka pod baczną obserwacją. Polecam!
Opinia dodana przez: anike

FEMVITA
Strumykowa 28/G3
65-001 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, fachowiec i konkretny człowiek. Jeśli macie Państwo problemy z płucami ale również podejrzewacie choroby wewnetrzne, należy odwiedzić Pana Doktora. Skierowanie na specjalistyczne badania. Dziękuję Panie Doktorze.

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Do zaznaczonych w ocenie pozycji, pragnę dodać niebywałą opiekuńczość Pani doktor,charakteryzującą się kompleksowym spojrzeniem na choroby współistniejące. Szczerze polecam!

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.

lekarz Jadwiga Smoczyńska

Pulmonolog, Pediatra

hh7
Drezdenko

witam wszystkich moja opinia na temat osoby pani dr smoczyńskiej jest zadowalająca jest wspaniałym lekrzem dziecko przebada pożądnie jestem zadowolony z leczenia i nieprawda że prywatnie pani dr jest milsza jest taka sama prywatnie jak i państwowo my byliśmy u pani dr państwowo i przyjeła nas bez problemu mimo że jesteśmy z inneo województwa naprawde chciałbym żeby wszyscy lekarze tacy byli pozdrawiam pania doktor ;;;;