Pulmonolog W Okolicach Czerwieńsk

- 35 lekarzy

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lesław Widera
Wojska Polskiego 52
66-235 Torzym

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały człowiek,kompetentny,w czasie wizyty poświęca dużo czasu pacjentowi,jasno precyzuje stan zdrowia.Życzyłbym by takie podejście do potrzebującego pomocy lekarskiej było standardem wszędzie .
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz.Pani doktor pracuję już chyba 50 lat,ale nie straciła młodzieńczej werwy i zapału do pracy.Dobry lekarz i dobry człowiek
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z sercem na dloni dla pacjentów... Jest bardzo dobrym specjalistą i skutecznie, konsekwentnie leczy do calkowitej poprawy... Z dużą życzliwością dla pacjenta... Bardzo pana doktora cenie i życzę duzo zdrowia i aby wiecej takich lekarzy bylo... Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Średnia ocen: 4,8/5
Takich lekarzy jak dr...pająk jest bardzo mało jest to lekarka z zamiłowania i stara się pomóc choremu w pełnym tego słowa znaczeniu -dobierze leki indywidualnie na plus - dokładnie zbada osłucha -skieruje na badania diagnostyczne czy też leczenie szpitalne jeżeli jest taka potrzeba .Jeżeli ktoś ma schorzenia pulmonologiczne to polecam panią doktor - D .Pająk oddać się w jej ręce a napewno pomoże JA osobiscie jestem w kontakcie z panią ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Zielona Góra

Średnia ocen: 4,6/5
Rozpoznała astmę u syna na kontrolnej wizycie z innego powodu - po przypadkowym osłuchaniu i świstach w oskrzelach, włączyliśmy sterydy i wreszcie ustąpił kaszel nocny, który pediatra kazał hamować syropkami! Od tego czasu uparcie sprawdzamy kolejne alergeny i nic - ale Pani doktor się nie poddaje w znalezieniu przyczyny choroby ;) Drugie dziecko też u niej - od niemowlaka pod baczną obserwacją. Polecam!
Opinia dodana przez: anike

FEMVITA
Strumykowa 28/G3
65-001 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo dobry lekarz, fachowiec i konkretny człowiek. Jeśli macie Państwo problemy z płucami ale również podejrzewacie choroby wewnetrzne, należy odwiedzić Pana Doktora. Skierowanie na specjalistyczne badania. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,4/5
Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

Gabinet
Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,0/5
Do zaznaczonych w ocenie pozycji, pragnę dodać niebywałą opiekuńczość Pani doktor,charakteryzującą się kompleksowym spojrzeniem na choroby współistniejące. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 3,8/5
Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jadwiga Smoczyńska

Pulmonolog, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet
hh7
Drezdenko

Średnia ocen: 3,4/5
witam wszystkich moja opinia na temat osoby pani dr smoczyńskiej jest zadowalająca jest wspaniałym lekrzem dziecko przebada pożądnie jestem zadowolony z leczenia i nieprawda że prywatnie pani dr jest milsza jest taka sama prywatnie jak i państwowo my byliśmy u pani dr państwowo i przyjeła nas bez problemu mimo że jesteśmy z inneo województwa naprawde chciałbym żeby wszyscy lekarze tacy byli pozdrawiam pania doktor ;;;;
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat