Pulmonolog W Okolicach Kazimierz Dolny

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Znakomita, lekarz jakich się poszukuje,traktuje swój zawód jako misję, potafi pocieszyć nawet umierającego

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani doktor to wspaniały lekarz ,kompetentny ,znający się na tym co robi.Polecam w 100% Panią doktor,po trzech wizytach w poradni już nie taka straszna moja choroba jak myślałem ..POLECAM
Opinia dodana przez: edward

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Godny polecenia fachowiec! Na wizytę udałem się z dziadkiem, który jest astmatykiem. Dodam,że jako starszy człowiek ma ograniczone zaufanie do nowych lekarzy. Pan doktor skutecznie go do siebie przekonał między innymi indywidualnym traktowaniem oraz skutecznym leczeniem,którego efekty dość szybko były wymierne. Szczerze polecamy!

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Doktor posiada duże doświadczenie, jest wszechstronnym i profesjonalnym lekarzem. Po przebytym zapaleniu płuc, miałem różne nawroty chorobowe i bóle w klatce piersiowej, doktor Knap - Gawęda poprowadziła moje leczenie. Jestem bardzo zadowolony, lekarka wyróżnia się podejściem i troskliwością. Pozdrawiam

Czerwiakowskiego 2 lok. 4
27-300 Lipsko

Jest bardzo dobrym fachowcem ,w swojej specjalizacji kompetentna miła polecam naprawdę warto się wybrać z dzieckiem alergikiem

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

pecjalistka z ogromnym doświadczeniem. Oprócz luxmedu przyjmuje także w klinice. Już na pierwszej wizycie doktor bardzo wnikliwie zajęła się moją dolegliwością, pokierowała mnie na badania, analizowała wcześniejszą drogę leczenia. Jetem bardzo zadowolona. Polecam

Głęboka 29
Lublin

Super lekarz. W pełni spełnia moje oczekiwania. Jest uprzejma i kompetentna. Polecam każdemu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Od nie dawna miałam problem z płucami. Po wizycie u dr Prystupy problemy związane z płucami zmniejszyły się. Lekarz jest osobą bardzo kulturalną i skupia się na swojej pracy. Kompetentna osoba ,z której jestem bardzo zadowolona.

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Najlepsza pulmonolog z którą miałem do czynienia. Od razu trafnie oceniła moje atypowe zapalenie płuc, a inni lekarze kazali mi się leczyć gripexem. Poza tym to bardzo ciepła i kompetentna osoba. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Michał

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Najlepszy lekarz na swiecie. P. Maria wiele razy pomogla mi w trudnych i waznych dla mnie sprawach zdrowotnych... polecam... naprawde jest to wibitny pulmonolog ktory dobrze i slusznie podejmuje decyzje... jest pilna i uwazna w tym o robi :)