Pulmonolog

- 1922 lekarzy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Córka cały 2014 rok przechorowała - szpitale, wizyty od lekarza do lekarza.. W grudniu 2014 trafiliśmy do Pani Doktor Małgorzaty Rajzer i dużo weselsza ta nasza rzeczywistość od tego czasu:) Pani Doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę co pozwala jej na szersze spojrzenie na obraz choroby - stąd trafna diagnoza pojawiła się już na pierwszej wizycie, a zalecone przez nią leczenie daje niesamowite efekty! Jest to lekarz z powołania - ...
Opinia dodana przez: Eliza
Pulmonolog Warszawa lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria
Opinia dodana przez: Maria
Pulmonolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata
Pulmonolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Dr Jarosław Mijas to najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, kompetentny w swojej dziedzinie, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje.Widać, że to co robi, jest jego życiową pasją. Jego podejście zarówno do małych pacjentów, jak i rodziców jest pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pan doktor dokładnie wyjaśnia istotę choroby, zawsze ma konkretny i skuteczny plan leczenia, daje cenne wskazówki i rady, jak należy postępować. Żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi.Z doktorem ...
Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

lek. med. Anna Lewińska

Pulmonolog, Internista

NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia
ul. Sportowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej
Opinia dodana przez: Andrzej

03-140 Białołęka, Warszawa

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3