Świętokrzyskie Pulmonolog

Wolny termin: jutro o 07:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Profesjonalna , miła , wszystko tłumaczy . Bardzo fachowo . Super Pani doktor . Polecam wszystkim . Super , super , super .

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Nic dodać nic ująć. Lekarz z powołania.Pani doktor leczy moją córkę od ponad roku.Wcześniej cały czas były antybiotyki a teraz ani razu.

NZOZ PSYCHOMEDICA
1-go Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepszy Specjalista w Skarżysku! POLECAM!!!

Najlepszy Specjalista w Skarżysku! POLECAM!!!

pl. Uniwersału Połanieckiego 22
28-230 Połaniec

ma bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentna, polecam

ma bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentna, polecam

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Pani doktor może nie cacka się z pacjentami i nie mówi tego co rodzice chcą usłyszeć tylko jak jest naprawde. Byłam ze swoim synem i leki przepisane są skuteczne i wiem co mu jest.Polecam

inna Kielecka 13
26-060 Chęciny

Pani doktor niewątpliwie posiada wiedzę i podejrzewam że zna sie na tym co robi, ale podejscie do pacjenta jest tragiczne... Pani dr nie ma czasu nigdy żeby cos wytłumaczyć, żeby życzliwie wyjaśnić co się dzieje,jak już zacznie mówić to albo pojęciami typowo medycznymi albo jak do przedszkolaka... Ciężko cokolwiek się dowiedzieć, trzeba zadać konkretne pytanie żeby usłyszeć jakąkolwiek informację, jeśli akurat ma czas...poza tym ta pani jest poprostu nieuprzejma.

Opinia dodana przez: Monika

ul. Adama Mickiewicza 14a
28-100 Busko-Zdrój

nie polecam tego lekarza, chyba brakuje mu kompetencji słabe podeście do pacjenta szkoda czasu i pieniędzy

Opinia dodana przez: Grzegorz

Karłowicza 11 lok.34