Pulmonolog Warszawa

dr n. med. Hanna Dmeńska

Pulmonolog, Pediatra

Meissnera 11 lok. 94

Wspaniałe podejście do dzieci. Słucha rodzica próbuje znaleźć najlepsze leczenie z bardzo pozytywnym skutkiem.

lekarz Bożena Barcz-Wiśniewska

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Kompetentna, rzeczowa, rzetelna, miła, uprzejma. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie pracuje jak inni "na akord". Nie skupia się na jednym problemie lecz podchodzi kompleksowo do dolegliwości.
Opinia dodana przez: kk

lekarz Marek Czajkowski

Pulmonolog

samodzielny zespół publicznych zakładów lecznictwa otwartego poradnia chorób płuc
saska 61

Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do pulmunologa z adnotacją "pilne" (na podstawie prześwietlenia klatki piersiowej). Zadzwoniłam do przychodni na Saskiej i dowiedziałam się, że zapisy są na koniec stycznia ale mogę przyjechać i porozmawiać z lekarzem czy mnie wcześniej przyjmie. Pan doktor stwierdził, że nie ma wolnych terminów i mam sie umówic na koniec stycznia albo szukać pomocy w innych przychodniach. Nawet nie zapytał o co chodzi i czy mam ...
Opinia dodana przez: Jolanta

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

ul. Bagno 7 m. 69

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :)
Barbara .

dr n. med. Robert Włodarczyk

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 100
Kompleksowe podejście do choroby,konkretny, uprzejmy i kulturalny lekarz. Dokładny wywiad, zlecenie badań, celna diagnoza i leki. Godny polecenia lekarz.

lekarz Jacek Bujan

Pulmonolog, Onkolog

Bursztynowa 2 (Kolmed)

O Panu Doktorze Bujanie mogę powiedzieć tylko to, że jest towspaniały człowiek i lekarz. Dzięki jego zainteresowaniu i wnikliwej analizie rozpoznał wstępnie nowotwór u mojej mamy, którą dalej pokierował. Dalsza diagnostyką nie zajmował się już Pan Doktor lecz lekarze w szpitalu ale najważniejszym było to pierwsze rozpoznanie i zajęcie się pacjentem, w przeciwieństwie do poprzednika. Mogę powiedz, że pośrednio dzięki Panu doktorowi moja mama żyje. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Pawlinek

dr n. med. Janusz Burakowski

Kasprowicza 38 lok. 33

Nie rozumiem tych negatywnych uwag - ten lekarz zarówno podczas ostatniej wizyty jak i pierwszej zajął się moimi problemami zdrowotnymi w sposób rzekłabym ponadstandardowy.Jako jedyny - przed laty -postawił prawidłową diagnozę (jak się okazało bardzo grożnej choroby-może więc też uratował mi życie kierując niezwłocznie do szpitala?)mimo ,że wcześniej kolejno odwiedzani lekarze przez co najmniej 6 miesięcy nie zauważyli niebezpieczeństwa ,jaką niesie za sobą zakrzepica.Toteż gdy zaszła potrzeba odnalazłam tego lekarza ...

lekarz Bozenna Ryll

Pulmonolog, Pediatra

Mazowieckie Centrum Alergologiczno-Laryngologiczno-Audiologiczne
Sienna 60

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Michał Bednarek

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Nowa generacja lekarzy !
Lekarz, który jest nie tylko dobrym fachowcem, bardzo dokładnie i przystępnie i cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości medyczne, ale też okazuje szacunek pacjentowi. Podaje rękę na przywitanie i stwarza dobrą atmosferę wizyty. Jest kulturalny. Nie patrzy na zegarek. Dopóki masz pytania, dopóty poświęca Ci czas.
Mega sympatyczny no i przystojny ;)
Pozdrawiam !

dr Witold Rynkowski

Pulmonolog

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8

Moim zdaniem, jest to lekarz typu "pozującego na specjalistę". Zawsze próbuje się dowiedzieć, z kim ma do czynienia (pozycja społeczna) i od tej wiedzy zależy sposób traktowania pacjenta. Zapomina jednak, że wykonywać, a być, to czasami dwie różne rzeczy.
"Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Pulmonolodzy w Warszawie