Pulmonolog Warszawa

dr n. med. Maciej Głogowski

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Same superlatywy.
Byłem dwukrotnie operowany przez Pana Macieja Głogowskiego. Wysoka kultura w podejściu do pacjenta, fachowość, utrzymanie dyscypliny na odziale.
Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maksymilian

lekarz Monika Jastrzębowska

Pulmonolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz, leczy mojego synka, trafne diagnozy, ma świetne podejście do dzieci, zalecenia tłumaczy 2 razy .Polecam
Opinia dodana przez: Abi

lekarz Tomasz Targowski

Kardiosystem
Alpejska 4a

Lecze się u pana profesora Targowskiego na przewlekłą chorobę płuc. Zaczeło się od duszności, które z czasem zaczely się nasilać. Przez 20 lat paliłem, to też nie wyszło mi na dobre. Trafiałem od lekarza do lekarza. Teraz chodzę do Centrum Alpejska właśnie do Targowskiego i naprawdę polecam tego specjalistę. Rzeczowy, kompetentny, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Wiesiek

dr n. med. Marek Migdał

Centrum Zdrowia Dziecka

Jestem oburzona postawą wspomnianego lekarza. Jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, jest on opryskliwy, wybuchowy, prwokujący, nie umiejący się porozumieć, nie potrafił wytłumaczyć zaistniałej sytuacji. Wydaje mi się, że Pan ten jest stworzony i wybrany na stanowisko dyrektora by odbierać pluszaki i podziękowania.

Gdyby można było dałabym 0 gwiazdek.
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Anna Sochoń

Pulmonolog, Pediatra

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam!
p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78

dr n. med. Jacek Zych

szpital na Płockiej

Super lekarz, z dużą wiedzą i właściwym podejściem do pacjenta.

dr n. med. Monika Franczuk

TS Klinika

Najkompetentniejszy pulmonolog jakiego znam. Mialam przyjemnosc leczenia swojej astmy u Pani dr.Franczuk , teraz mieszkam w niemczech i moge tylko pomazyc o takim leczeniu jakie mialam w poradni na Plockiej. Jak tylko bede miala problemy to zrobie wszystko , zeby dostac sie wlasnie do dr. Franczuk.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Leszek Rybus

Anielewicza 7/19

Fatalny lekarz. Na prywatnej wizycie, w prywatnej placówce odmówił wystawienia skierowania na badanie ogólne krwi (morfologia) i moczu, tłumacząc się że "ma zakaz od kierownika placówki" oraz że "nie widzi podstaw do wystawienia takiego skierowania" oraz że "powiadomi mojego ubezpieczyciela" że chciałam tego typu skierowanie (w ramach ubezpieczenia prywatnego!). Na moje stwierdzenie, że mam prawo raz do roku się przebadać nawet gdybym chciała profilaktycznie, nie reagował. W przychodni jest moja ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Kaufhold

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Adam Fangrat

Specjalista USG, Pulmonolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry lekarz, który umie podejść do pacjenta i sprawić, by ten mu zaufał, nawet jeżeli przypadłość jest bardzo niewygodna dla niego i ciężko o niej mówić. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

Pulmonolodzy w Warszawie