Pulmonolog Warszawa

lekarz Tadeusz Kamiński

Szczęśliwicka 23 B/24

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Kamińskiego i jestem zachwycona. Nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Ciepły, miły, cierpliwy, bardzo skrupulatny w badaniu i co najważniejsze bardzo kompetentny. Podczas wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu i ani razu nie spojrzał nawet na zegarek. Wszystko dokładnie wyjaśnił, czasem trochę pożartował. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Od dawna mam abonament w przychodniach Lux Med i nie bywam w placówkach ...

lek. med. Małgorzata Miktus

Pulmonolog, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA

wizyta już od 100
Lekarz,którego bardzo polecam. Łaczy wiedzę klasycznej medycyny z wiedzą wynikającą z zainteresowań medycyną wschodu. Jest dociekliwa, szuka przyczyn a nie leczy tylko skutków. Klarownie tłumaczy dlaczego i co.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Czesław Kalinski

Klinika Dermatologii WUM
ul. Koszykowa

Do pana doktora trafiłam 4 lata temu z problemami neurologicznymi. Po wysłuchaniu w pełnym spokoju, dokładnym przebadaniu, pan doktor postawił diagnozę i zapisał mi leki. Diagnoza była trafna, zostałam wyleczona. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Advena

lekarz Robert Kuszyński

Pulmonolog, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

dr n. med. Jolanta Wrońska

Pulmonolog, Alergolog

Jana III Sobieskiego 18
Aleksandrów Drugi, Warszawa

lekarz poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Przekazał cenne dodatkowe informacje o których dowiedziałem się po raz pierwszy - pomimo wizyt z tym samym problemem u innych lekarzy.
polecam

dr hab. n. med. Stanisław Ryba

Pulmonolog, Pediatra

Ten człowiek to wielka pomyłka, kompetencje poniżej krytyki. Zadzwoniłam do przychodni bo dziecko kasłało ponad godzinę. Pan dr zbadał i stwierdził że dziecko zdrowe ( córka cały czas w gabinecie kaszle). Zapytałam czy nie podać dziecku leków wziewnych bo ma stwierdzoną astmę i ciężko oddycha. Dr stwierdził, że nie ma potrzeby, bo dziecko jest zdrowe. Po 2 godzinach pojechałam do innego lekarza prywatnie, bo dziecko nadal kasłało- córka miała obturacyjne ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Ewa Gardyńska-Ziemba

Pulmonolog, Internista

Klinika Dermatologiczna
Koszykowa 82 A

Porażka, od ponad miesiąca zmagam się z męczacym kaszlem z dużą ilością plwociny, jestem po dwóch różnych antybiotykach po których nie było efektu oraz po masie innych lekarstw. Doktor uznała na kolejnej wizycie, że jest ze mną lepiej i że mój kaszel nie jest już taki mocny (co w ogóle mija się z prawdą) i wypisała mi receptę na ten sam antybiotyk co ostatnio i kazała go zażywać razem z ...
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Jacek Dąbrowski

al. Wojska Polskiego 50/54/55

Na podstawie 2 zdań opisu rtg ,bez oglądania prześwietlenia,stwierdził obecność chłoniaka lub sarkoidozę.Nie wytłumaczył znaczenia chorób,kazał sprawdzić w internecie po czym poinformował o zakończeniu wizyty.Nie chciał odpowiedzieć na żadne pytanie,wyprosił mnie z gabinetu.Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza.Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Anna Skrzycka

dr n. med. Jacek Grudny

Pulmonolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.
Opinia dodana przez: Izabela

dr Maria Bizunowicz

Pulmonolog

Polecam gorąco. "Lekarz z powołania" - taki prawdziwy, jakich już niestety nasza służba zdrowia prawie nie posiada. Niesamowicie ciepła, oddana pacjentom i kompetentna osoba.

Pulmonolodzy w Warszawie