Pulmonolog Warszawa

dr n. med. Anna Meleniewska-Maciszewska

Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica "Omega"
PTASIA 4

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM Z POWOŁANIA

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Próchnika 8/89

Cudowny lekarz. Ufam Pani dr bezgranicznie. Wyciągnęła moją córkę z najgorszych ataków astmy oskrzelowej i ciągłych pobytów w szpitalach. Traktuje nas jak własną rodzinę. Ma dużo ciepła i dobroci dla swoich pacjentów.
Jest lekarzem, który ciągle się dokształca. Nie pozostaje w tyle jeśli chodzi o nowe metody leczenia. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. W każdej chwili można zadzwonić i dopytać jeśli się nie pamięta.
Polecam ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Goljan-Geremek

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Doskonaly lekarz, specjalista wysokiej klasy przy tym mila i serdeczna. Naprawde zainteresowana zdrowiem pacjenta.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Alicja Niżygorocka

malinowa 12
83-010 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Bardzo dobry specjalista,bardzo profesionalnie zajmuje się każdym pacjentem.teraz to żatkość.olecam z całego serca

lekarz Katarzyna Karasińska-Kowrach

NZOZ EZMED
ul. Władysława Syrokomli 16

Pani doktór jest cudowną osobą żałuje ,że nie mogę się do Niej dostać ,wysłucha i dobrze leczy .Polecam

Anna Sachoń

Ceramiczna

Wysoki stopień kompetencji. Profesjonalizm w 100%. Jednak czasami potrafi odmówić przyjęcia dziecka bez umówienia :(

Elżbieta Kozak

Pulmonolog

Oschła, nieprzyjemna osoba, nieżyczliwa.

lekarz Maria Gołębiowska-Wawrzyniak

Centrum Medyczne LUX MED
Chmielna 85/87

Absolutnie nie polecam!!! Chyba, że rodzicom na siłę szukającym u dzieci chorób. U 3latka kazała zmienić wszystkie nawyki żywieniowe oraz przemodelować dom. U specjalisty polecanego przez znajomych i w internecie okazało się, że tak drastyczne zmiany u dziecka nie są konieczne. Dobrze, że po dwóch dniach stosowania się do zaleceń tej lekarz odpuściłam, nie męczyłam dziecka i poszukałam kolejnej opinii (zupełnie innej).
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Oleksy

Znanieckiego 14/32

Określić tego osobnika,zwanego lekarzem,jako bydlaka było by obrazą dla zwierząt.
Nie szanuje pacjentów. Odradzam.
Andrzej
09.07.2014
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Danuta Jakubowska

Grójecka 40 lok. 34

Zostalismy wypisani do domu 2 doby po CC z informacją od położnych, zeby udac sie do lekarza pierwszego kontaktu po L4 dla na opieke nad Mamą.

Pani doktor przyjmowala na dyżurze jako internista. Stwierdzila, że ona nie zna takich procedur (czyli nie wie, ze lekarz pierwszego kontaktu wystawia L4 na opieke), ze powinnismy dostac zwolnienie w szpitalu (czyli wsiasc w nasz wechikul czasu?). Na nic tlumaczenie, ze wypis ...
Opinia dodana przez: Zuza

Pulmonolodzy w Warszawie