Wielkopolskie Pulmonolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

czasami czytajać opinie zastanawiam się, czy jest to działanie pacjentów pojegajaće na zasadzie jestem anonimowy to mi wolno. Jest to bardzo przykre, tym bardziej że opinie wiążą a co gorsze wpływają na decyzje. Często dostyczące życai naszych pociech.
Trafiął ...

Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam u rodziny na świeta Bożego Narodzenia i mój roczny synuś się rozchorował. Było cieżko bo nikt nie mógł określić co jest i dopiero ona chocz moim sceptycznym nastawieniem postawiłą diagnozę, jakże słuszną, pewną a przede wszystki trafną. To dzieki niej, jej trosce (oreś miedzy Świetami a Nowym Rokiem beznadzieja jeśli chodzi o lekarzy w szpitalu) mój synek ma już 4 latak cieszy się dobrym zdrowiem i żyje.
Codzienne telefony, wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że są jeszcze lekarze dla któych liczy siecos więcej....
Z przykrosciaczytam komentarze osób kóre tak oczerniają lekarza, bo nie chce mi sie wierzyć ze jednego trakueje z ciepłe i totalnym poświęceniem a innych olewa totalnie. Czasami mam wrażenie że są to niechybione komentarze konkurecji lub osób badzo mściwych dla któych nie ma nić ważniejszego jak dopiec innym.
Wyrażam jednakże swoja opinie do której mam pełne prawo i której jestem w płęni świadoma, z którą też nie wszyscy muszą się zgodzić.
Pozdrawiam szystkich
Edyta Z Poznania mama 4 letniego Maksymiliana

Wolny termin: 27 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia
ul. Sportowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej

Opinia dodana przez: Andrzej

Konin

Nie spotkałam jeszcze nigdy w swoim życiu tak oddanego lekarza ciepłego ,konkretnego poprostu kocha to co robi.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę !
PROFESJONALNY LEKARZ !

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę !
PROFESJONALNY LEKARZ !

Borowskiego 34 lok. 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

uczciwe, kompetentne podejście do pacjenta. polecam innym. czułam się wysłuchana, po lekach poczułam ulgę

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny lekarz, leczył moje dzieci i dzieci mojego brata. Ogromne doświadczenie, chyba był ordynatorem w średzkim szpitalu przez lata. Ma nasze całkowite zaufanie

Opinia dodana przez: Kamil Z.

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie,
dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny.
Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie ...

Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik.

DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE.

Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.

Opinia dodana przez: Janina Kulińska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

polecam bardzo dobry lekarz i bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta naprawde stara się chyba najlepsza w gnieżnie i widac że wiedze ma i doświadczenie tylko kolejki do niej są długie

Opinia dodana przez: wojciech

ul. Graniczna 6 EF
63-800 Gostyń

Idealny lekarz z podejściem do małego pacjenta. Kompetentny, pomocny, sympatyczny. Lekarz z powołania. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Bogusławskiego Wojciecha 16
60-214 Poznań

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!

Opinia dodana przez: Daniel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Fantastyczny lekarz. Trafne diagnozy nawet przy innych dolegliwościach pacjenta. Nie spieszy się, spokojnie wyjaśnia i informuje pacjenta. Ponadto ciepła osoba. Pozytywna opinia o Pani doktor potwierdza się w rozmowach z innymi pacjentami. Polecam.

Opinia dodana przez: Maria