Que

od pół roku nie zdjagnozowane podwójne widzenie

Ginekologia

2017-10-09, 10:49

Witam serdecznie. Prosze o onterpretacje MR angio. Tetnicaca tylna mozgu lewa zasilana jest glownie przez silnie rozwinieta lewa t. laczaca tylna, laczy sie z ukladem t. podstawnej przez b.waskie naczynie. Poza tym budowa kola tetniczego mozgu typowa. Przeplyw przez zatoki zylne zachowany.Zwraca uwage uwypuklajaca sie ku gorze przysadka, wysokosci do 8mm - niepowiększona. Asymetria sygnalu szczytow piramid, zalecane odlegle badanie kontrolne

Jestem stylistką rzęs. Pracuję w pozycji siędzącej z pochylona głową do przodu. Pól roku temu w jednej chwili zaczelo mi wszystko latac przed oczami , zemdlalam i ocknelam sie po trzech godzinach. W szpitalu na neurologii robili mi rózne badania tj. rezonans odcinka szyjnego, glowy, tk glowy, plyn rdzeniowo mózgowyz kregoslupa. wszystko w ychodzi dobrze a ja widze jak w 3D a lekarze mnie ignoruja lub twierdza, ze to nerwica. Od czasu tego zdarzenia, mam zawroty glowy, bardzo silne uczucie przepelnienia w glowie, jakam sie, drza mi rece, nie rozumiem czasami co ktos do mnie mówi i najgorsze jest to dziwne widzenie, przez które nie da sie normalnie funkcjonowac. Nie mogę pracować ani jeżdzić autem. Bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam. Magda Sikorska

Komentarzy: 0

Brak postów