Que

Dość bolesne pieczenie podczas oddawania moczu.

Inne

2016-08-02, 13:54

Witam. Mam takie zapytanie osobiste. Jestem mężczyzną w wieku 32 lata. Nie cierpię na jakieś przewlekłe choroby, jestem dość aktywny fizycznie i seksualnie z moją żoną. Prowadzę raczej siedzący tryb pracy ( kierowca ) i nieregularnie jadam posiłki. Od jakiegoś czasu tj. ok 2 lat wstecz, zauważyłem iż przy oddawaniu moczu ( często jest żółty lub mocno żółty, wygląda na "gęsty") czuję pieczenie wewnątrz penisa. Ma to miejsce w szczególności tuż przed oddaniem moczu i ból czuć również podczas samego oddawania moczu ale już nieco mniejszy. Jego moc oceniam na ok 6/10. Sprawa dotyczy życia codziennego ( zdarza się to ok 4 razy na 10 ), jak i czasem po odbytym stosunku. Trochę się martwię, gdyż nie jestem jeszcze osobą w podeszłym wieku i nie wiem co mi grozi i jakie ma być postępowanie, jakie badania czy operacja na kamienienie ? Proszę o odpowiedź

Odpowiedź lekarza:

lekarz Tomasz Leksowski

Urolog

Jagiellońska 13
Kielce

Link do strony lekarza

Z przedstawionych objawów możemy domniemywać ,że posiada Pan infekcję dróg moczowo-płciowych.Do ostatecznego rozpoznanie potrzebne będą następujące badania:

1.Mocz badanie ogólne.
2.Mocz posiew.
3.Posiew nasienia
4.USG jamy brzusznej z pełnym pęcherzem moczowym i oceną zalegania moczu po mikcji.

Można również zgłosić się najpierw na badanie urologiczne, wtedy lekarz może odstąpić od niektórych badań lub rozszerzyć diagnostykę o inne badania obrazowe.
Ale wizyta urologa będzie tak czy i inaczej konieczna.

UROLOG Tomasz Leksowski.

Komentarzy: 0