dr n. med. Regina Sroka

Pulmonolog

1,3

Unikać tej niekompetentnej kobiety jak ognia. Źle diagnozuje, kompletny brak kultury osobistej. Nie chce zlecać badań - od 9 lat nie skierowała mnie na żadne inne badania. Często też nie przebada pacjenta, bo jej się nie chce. Chamskie odzywki, etc. Straszne dno.

Nie polecam tej Pani. Jej zainteresowanie pacjentem jest nikłe. Nie przeprowadza wywiadu, nie pyta nowego pacjenta o nic, nie słucha. Poświęca minimum czasu. Przyjmuje jak najwięcej pacjentów. Hurtem. Ponadto pragnę wspomnieć, że przychodnia "Zaodrze" na Licealnej w Opolu zatrudnia bardzo niemiłe i niekompetentne panie w rejestracji. Nie polecam tej pseudo przychodni. Traktują tam człowieka jak rzecz, a biurokracja osiągnęła wprost mistrzowski poziom.

nie polecam,miła powierzchowna ale niestety błedy w w wypisanych receptach powoduja<że trzeba chodzić powtórnie bo albo z błedem przepisze albo pominie

jest bardzo dobrą lekarką poświęca dużo czasu pacjętowi i nie skąpi badań dodatkowych