lekarz Rabajali Khosh Ablouei--Hagi

Co tu dużo mówić, nawet przy zwyklym dobieraniu okularów popełnia błędy. Chyba lepiej zrobić sobie wycieczkę do Szczecina do okulisty niż iść do niego jeśli ktoś naprawdę chce dbać o swój wzrok.

Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz. Jestem zadwolona z wizyty.

Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz. Jestem zadwolona z wizyty.

Dobry lekarz,miły,poświęca pacjentowi dużo czasu,polecam

Dobry lekarz,miły,poświęca pacjentowi dużo czasu,polecam

Rewelacja, polecam wszystkim! Bardzo miły,kompetentny,dokładnie tłumaczy, mówi co dalej itd

Jedyny okulista w Świnoujściu dostępny w awaryjnych sytuacjach. Zgłosiłem się z opiłkiem w oku i bez problemu przyjął w sobotę wieczorem. Bardzo miły i kompetentny lekarz.

Pierwsza wizyta z dzieckiem -Super, Druga zapalenie spojówek- tez. Tyle, ze wizyta szybka, wywiad nieistotny bo on już wie wszystko. Ale jak trafiłem z zapaleniem tęczówki to zła diagnoza: wirus, na drugi dzień boli jak cholera on, że musi bolec i tyle. Gdyby ni prywatna wizyta gdzie indziej straciłbym część widzenia bo nastąpiły zrosty źrenicy.Mam pamiątkę na całe życie. To nie allegro ale ZDECYDOWANIE NIE POLECAM chyba że po zlecenie na okulary, recepty i inne drobiazgi.