Rachela Molicka

Psychoterapeuta

Bardzo polecam tą terapeutkę. To była najlepsza inwestycja w moim życiu. Pani Rachela jest empatyczną i życzliwą osobą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę i chęć pomocy pacjentą.

Szczerze nie polecam tej "specjalistki", zbywające podejście sprawiło, że poczułam się jak personą non grata. Na szczęście po tym przykrym doświadczeniu trafiłam do innego terapeuty pod właściwy adres, ale osobiście nie polecam nikomu takich doznań...

Ja jestem dopiero na poczatku drogi w swojej terapii u Pani Molickiej, bo dopiero od ok. 3 miesiecy, ale jak na razie jestem zadowolona. Wyglada na profesjonalna osobe, jest punktualna do bolu, potwierdzam ze ma bardzo dobra pamiec, widac ze wie o czym mowimy. A nie tak jak inna terapeutka, ktora potrafila nawet pomylic moje imie i spozniac sie notorycznie oraz odbierac telefony podczas terapii. Pani Molicka budzi zaufanie. Nie bez znaczenia jest tez to, ze ma gabinet bardzo ladny, estetyczny, przyjemnie jest tam sie spotykac, na dodatek jest w ...

Pani Molicka budzi zaufanie. Nie bez znaczenia jest tez to, ze ma gabinet bardzo ladny, estetyczny, przyjemnie jest tam sie spotykac, na dodatek jest w bardzo dobrej lokalizacji. Jedyny minus to bylo to, ze byl w tej kamienicy remont i bylo troche kurzu i czasem slychac bylo odglosy remontowe, ale widze, ze wlasnie zakonczyl sie ten remont i kamienica tez jest bardzo ok.
Podoba mi sie tez to, ze mimo iz mialam czekac na terapie w kolejce, myslalam ze kilka miesiecy, ale juz po miesiacu okazalo sie ze zwolnilo sie miejsce i moglam zaczac terapie szybko.
Napisze cos wiecej za jakis czas, gdy juz troche minie tej terapii. Ale na razie jestem bardzo zadowolona

Pani Molickiej niestety nie mogę polecić. Umówiłam się z nią na pierwsze spotkanie, które miało być dłuższe, bo dwugodzinne. Pomyślałam, iż obiecująco to wygląda, bo przecież dobry wywiad terapeutyczny wymaga czasu. Czytałam opinię na forum, iż Pani Molicka lubi się umówić na to pierwsze spotkanie, a potem okazuje się, że wolne miejsca na terapię ma tylko do południa. Dlatego też (w razie gdyby ww. opinia była zasadna) na wszelki wypadek podczas rozmowy telefonicznej dopytałam, czy ma wolne miejsce, aby przyjąć mnie na terapię, gdyż pracuję i odpowiadają mi tylko godziny popołudniowe. Pani Molicka stwierdziła, iż rzeczywiście w tygodniu nie ma miejsc, ale może mnie przyjmować w sobotę, oraz poinformowała o koszcie terapii 100 zł za godzinę (45 minut). Zaakceptowałam te warunki. Na spotkaniu, po moim półtoragodzinnym wywodzie, stwierdziła, iż sobotnie spotkania traktuje wyjątkowo (różne zajęcia i wyjazdy weekendowe) i opłata za nie wynosi nie 100 zł ale 130 zł. Innym rozwiązaniem jest żebym poczekała 2 albo 3 miesiące – może się zwolni jakiś termin. Oprócz tego przez pól godziny Pani Molicka bardzo „starała się” by zniechęcić mnie do terapii, którą praktykuje. Odniosłam wrażenie, że ta Pani umówiła się ze mną tylko na pierwsze długie spotkanie, żebym zapłaciła jej 200 zł.

Swietna specjalistka, ma wybitna pamiec. Potrafi nagle po wielu miesiacach terapii wniesc do rozmowy taki szczegol z mojego zycia, ktory byl uzyty tylko raz, np na wywiadzie, np imie brata czy wiek siostry, ze bylam zszokowana. Inna sprawa, ze widze tez-gdy czasem przyjde wczesniej, ze notuje w kartach choroby wszystko, widac ze jest rzetelna i powaznie podchodzi do pacjentow. Trzeba miec cierpliwosc do tej pracy, to fakt, ale skutki sa bardzo obiecujace.

Może innym pomogła, mnie zdecydowanie nie.

Może innym pomogła, mnie zdecydowanie nie.

Bardzo kompetentna, wszystko tlumaczy, wiadomo czego sie mozna spodziewac, bezpieczenstwo. Mam pelne zaufanie do kompetencji, profesjonalizmu i kwestii etycznych.

Co prawda to juz pare dobrych lat temu, kiedy mialem kontak z pania molicka, na klinice psychiatrii w krakowie, ale do tej pory wspominam bardzo dobrze, jako cos co mi dalo kopa do zycia. Wiem, ze teraz juz chyba tylko prywatnie (?), ale warto, bo kobieta wie co robi.

Bardzo polecam pania rachele molicka, jestem wdzieczna pacjentka za to co zmienila w moim zyciu, zmiana nie byla powierzchowna i krotkotrwala bo zakonczylam lkeczenie kilka lat temu. I od tego momentu objawy nie wrocily, a z trudnosciami dnia codziennego radze sobie zdecydowanie lepiej,. po doroslemu

Bardzo jestem zadowolona z leczenia u tej pani, bardzo mi pomogla. Wzbudza zaufanie profesjonalizmem.