Lekarze Racibórz

- 278 lekarzy

lekarz Urszula Raczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 19

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEURO-MED"
Marii Skłodowskiej-Curie 12a
47-400 Racibórz

Średnia ocen: 2,9/5
Chodziłam do P.doktór z synem, bo też już na noworodkach miał stwierdzony wylew II stopnia,byłam przerażona, ale P.doktór w poradni wytłumaczyła mi istotę tego wylewu, robiła kolejne usg i wszystko się wchłonęło i syn rozwija sie dobrzeGorąco polecam dr Raczyńską
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

liczba opinii: 18

Gabinet
ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz

Średnia ocen: 4,7/5
Jestem pacjentką Pani dr Ewy, co mogę powiedzieć to na pewno to, iż jest ona profesjonalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest osobą kompetentną, rzetelną, przesympatyczną z dużą dozą poczucia humoru i optymizmu, konkretną oraz szczerą ( nie obiecuje cudów tylko zawsze mówi jak jest i co można osiągną w konkretnym przypadku leczenia i oczywiście jaki będzie efekt końcowy). Pani doktor jest osobą zaangażowaną w to co robi i nie boi się ...
Opinia dodana przez: kulkaa

dr Wojciech Morawiec

Chirurg ogólny

liczba opinii: 18

Gabinet

47-400 Racibórz

Średnia ocen: 4,6/5
Wspanialy lekarz z POWOLANIA,na przyznawane 5 * daje 6* . Rzadko mozna spotkac takiego lekarza oby tak dalej. Powodzenia. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Halina

Michał Jaśnikowski

Ortopeda

liczba opinii: 18

Szpital
Gamowskiego 3
Racibórz

Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo dobry specjalista, wspanialy czlowiek. Lekarz, ktory chce pomóc czlowiekowi. Wysoka kultura osobista. Dziękuję za pomoc mamie.
Opinia dodana przez: joanna

Renata Kowalewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 18

Gabinet
Katowicka
47-400 Racibórz

Średnia ocen: 4,2/5
Spotkałam Panią doktor dwukrotnie w szpitalu na ginekologii. Bardzo nieuprzejma, gburowata. Wiadomo można mieć zły dzień, jakiś trudny przypadek, natomiast Pani doktor po prostu jest taka w obyciu, co odbija się na pacjentkach. Co do kompetencji nie będe się wypowiedać- nie wiem, natomiast na pewno był jej nie poleciła.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Dariusz Biały

Pediatra

liczba opinii: 17

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Średnia ocen: 4,5/5
Polecam cała rodzina się u niego leczy
.
.
Opinia dodana przez: Anonim

Mariusz Kołodziej

Ginekolog położnik

liczba opinii: 16

Szpitl Miejski w Rydułtowach
Rydułtowy, ul. Plebiscytowa 47
Racibórz

Średnia ocen: 3,5/5
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza... leczyłam się u niego prywatnie 2 lata temu będąc w ciąży. Na pierwszą wizytę zapisałam się do niego w publicznej przychodni, gdzie od razu dał mi do zrozumienia, że powinnam się u niego leczyć prywatnie.
Od początku wiedział, ze ciąża się nie rozwija- nie przepisał mi żadnych leków... kazał mi przychodzić tylko co tydzień na wizytę ( pod pretekstem kontroli) i za każdym razem kasował ...
Opinia dodana przez: Anonim

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 15

Gabinet

Racibórz

Średnia ocen: 4,6/5
Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Stanisław Płonka

Chirurg ogólny

liczba opinii: 15

Gabinet
Chodkiewicza 23
Racibórz

Średnia ocen: 3,3/5
Lekarz, moim zdaniem, bardzo w porządku, chociaż może rzeczywiście nastawiony nieco do przesady na zarobek. I o ile nie zadziwia mnie opłata za wizytę konsultacyjną, opłata za wyceniony zabieg / w końcu to leczenie prywatne /, uważam że ok. 200 zł za wizytę kontrolną i usunięcie szwów to już lekka przesada / przy wcześniejszej opłacie prawie 3000 zł/.
Podejście p. dr profesjonalne i rzeczowe, niestety pozostała " obsługa " ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Iwona Olszok

Internista

liczba opinii: 15

Gabinet
Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Średnia ocen: 3,2/5
Pani doktor, mimo ze to jej specjalizacja, nie potrafi rozpoznac choroby pasozytniczej. Polecil mi ja inny lekarz, ktory ta chorobe u mnie rozpoznal (pediatra), gdyz on nie mial doswiadczenia w leczeniu z tego doroslych. Pani Doktor mimo iz powiedzialam jej wprost co mi dolega i przez co cierpie od roku (objawy ksiazkowe) z kilku juz zlych morfologii nic nie umiala wywnioskowac i twierdzila ze to jelito drazliwe, a moze zoltaczka. ...
Opinia dodana przez: Dziewczyna


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat