Lekarze Racibórz

lekarz Marek Kaczor

Żółkiewskiego 13/15
47-400 Racibórz

Witam, chodziłam do Pana doktora, jednak zrezygnowałam z niego mimo że jestem w zaawansowanej ciąży. Powód nie do końca mu ufałam, jakoś zawsze wychodziłam z jakimś ale.Jednak ostatnio zawiódł mnie gdyż miałam umuwioną wizytę. Jestem na L4 mam ciąże zagrożoną a on nagle zamknął gabinet do odwołania zostawiając mnie na lodzie. Ani informacji że ktoś inny go zastępuję ani informacji kiedy wróci. Musiałam na szybko szukać innego lekarza. Może nie ...
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Marek Jaskola

Irydolog

Irydologia, ziołolecznictwo (Hotel Ragos)
Tadeusza Kościuszki 38
47-400 Racibórz

Jestem zdecydowanym zwolennikiem naturalnych i tradycyjnych metod leczenia, ale niestety ten Pan raczej chluby irydologii nie przyniesie. Pan Marek nie jest nawet lekarzem! Ten magister PEDAGOGIKI ma tylko dyplom ukończonego w 1998 r kursu irydodiagnostyki podpisany przez Waleryego Ż. (Notabene bardzo dobrego irydologa i w 100% przeze mnie polecanego!)
Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... ...

Aleksandra Gamrot

Racibórz

Czytam te Państwa opinie i nie mogę zrozumieć, skąd tyle wątpliwości odnośnie profesjonalizmu Pani Doktor... Leczy się u niej cała moja rodzina, nikomu nigdy nie odmówiła pomocy. Rzetelna, uprzejma, przeprowadza wszystkie potrzebne badania. Czasu rzeczywiście ma chyba mało, bo co u niej jestem, to w poczekalni masa pacjentów, co chyba również świadczy zarówno o umiejętnościach jak i zaufaniu którym darzą ją chorzy. Serdecznie polecam tego fachowca

dr n. med. Zbigniew Górka

Ortopeda, Chirurg urazowy

Poradnia Ortopedyczna
Ocicka 58a
47-400 Racibórz

Zawdzięczam temu lekarzowi życie. Gdyby nie jego fachowe, rzetelne i pełne wyrozumiałości podejście, byłabym już po tamtej stronie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marta Szwetka-Labus

Pulmonolog, Pediatra

Chełmońskiego 25/39
47-400 Racibórz

Moja opinia jest maxymalna. Lekarz z powołania w 100%. Wiek potwierdza jej doswiadczenie zawodowe. Jak dla mnie niech zyje 100 lat i dalej leczy. Wiecej takich lekarzy jak Pani Dr.Wyciagnela moje dziecko z ciaglego brania antybiotykow.

lekarz Andrzej Kocjan

Chirurg urazowy, Ortopeda

Racibórz

złamałam nogę i miałam po tygodniu wizytę kontrolną u doktora Kocjana. Trudno wypowiadać mi się co do jego kompetencji, bo poprostu wsadził mi noge w gips, ale jego podejściem do pacjenta byłam wzburzona. miałam wizytę na 13, ale chyba ktoś potasował karty, bo w samej kolejce spędziłam 4 godziny, gdy już weszłam do środka na około 1 minutkę, dostałam skierowanie na kontrolne zdjęcie, pokuśtykałam więc na fotkę, wróciłam i co ...

lekarz Klaudia Krężel

Dermatolog

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
47-400 Racibórz

nie dość ze Pani Doktor jest miła to jeszcze stawia Pani trafne diagnozy- których inni lekarze nie potrafili postawić ,do tego jeszcze Pani mnie wyleczyła mimo że męczyłam się wcześniej szukając pomocy u wielu lekarzy

lekarz Ewa Świetlińska

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz ... Budzi zaufanie ... Lęczę się u pani Ewy od kilku lat I nigdy mnie nie zawiodła.

lekarz Irena Leśnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

47-400 Racibórz

Fantastyczna Pani Doktor! Gdyby nie ona, byłoby ze mną bardzo źle. Jest godna zaufania! Otwiera oczy na wiele spraw związanych nie tylko z tarczyca! Szczerze polecam!!

lekarz Walter Miensopust

Psychiatra

Browarna 16 lok. 4
47-400 Racibórz

Mądry, kompetentny i rzeczowy lekarz. Podchodzi z szacunkiem do pacjenta i wszystko tłumaczy. Spokojny, wyważony i godny zaufania. Zdecydowanie polecam Pana Doktora!